Ласкаво просимо !

logotype

На «Кромберг енд Шуберт Житомир» третій день народження відзначили грандіозним фестивалем KroshuFamilyDay

08.11.2018

Свій третій день народження підприємство «Кромберг енд Шуберт» відзначило грандіозним святом під назвою KroshuFamilyDay. На цілий день територія підприємства перетворилась на майданчик для справжнього сімейного фестивалю. Поруч із виробничими лініями розташувались спеціальні зони для дітей, де малечі продемонстрували справжнісіньке шоу трансформерів, фотолокація, де кожен бажаючий міг зробити фото на згадку, та фудкорт. Працівники підприємства охоче проводили екскурсії та розповідали гостям про свою роботу.

Окрім того, співробітники та гості свята могли відвідати кінозал та взяти участь у корпоративному шаховому турнірі. Технічний директор компанії Славомір Качмарек розповідає: за три роки роботи завдяки працелюбству колективу вдалось досягти дуже добрих результатів і налагодити роботу над складними проектами. Саме це дозволило компанії розширити виробничі потужності.

«Ми хочемо показати нашим працівникам, а також їх знайомим, родинам, що ми тут робимо, як ми тут це робимо і в яких умовах працюємо. Це наше головне завдання. Ще одне важливе завдання, скажімо, показати можливості для сторонніх людей, що є можливість працевлаштування для тих, хто в цьому зацікавлений. Щоб показати це усе, ми це й робимо», – каже технічний директор «Кромберг енд Шуберт Житомир» Славомір Качмарек.

Привітати підприємство із днем народження на свято прийшли поважні гості та друзі компанії. За словами Житомирського міського голови, підприємство «Кромберг енд Шуберт» – це дуже вдалий приклад іноземних інвестицій, які дають роботу тисячам житомирян.

«Дуже добре, що три роки тому це підприємство з’явилося. Нехай не в Житомирі, а поруч, але це дуже добре. Перше – це означає, що в Україну може заходити серйозний інвестор, друге – це інвестор, який створює тисячі робочих місць, третє – люди працюють в хороших умовах і отримують, за мірками Житомира, відносно високу зарплату. Тисячі житомирян працюють на цьому підприємстві, отримують заробітну плату, мають впевненість у завтрашньому дні. І рівень цієї зарплати, який постійно підвищується, змушує інші підприємства, щоб не втратити своїх співробітників, так само підвищувати рівень зарплати. І тут вже виграє міський бюджет», – каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

На підприємстві кажуть: довго вагались, чи проводити свято саме у такому форматі, і врешті вирішили відзначити свій день народження у сімейному колі.

«Чому KroshuFamilyDay? Тому що дуже давно в соціальних мережах визріває цей хештег, коли публікуються наші фото чи матеріали. Воно само собою якось народилось. Це сімейне свято, у нас було дуже багато запитів: чи можна привести свого чоловіка, дружину, але найбільше дітей. Ми одного разу спробували зробити таке свято сімейного характеру для дітей. Воно було набагато менше, але як виявилось усе можна зробити абсолютно спокійно», – переконана PR-менеджер «Кромберг енд Шуберт Житомир» Ольга Воєвуцька.

Завершилось свято виступами танцювальних колективів та концертом музичного гурту «ДЕБОШ».