Ласкаво просимо !

logotype

3 роки роботи та стабільного розвитку заводу

10.10.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В недалекому 2015-му році ТОВ «Кромберг енд Шуберт» розпочало свою господарську діяльність. Перші наймані працівники, навчання, перше устаткування і старт роботи заводу. Луцький «сюпорт», поїздки в Румунію та Словаччину на навчання, запуск першого проекту та облаштування інфраструктури для працівників, відчуття новизни та ентузіазму в колективі – ось ті речі, якими жив завод перший рік. 3 роки пролетіли дуже швидко, щодня вносилися зміни, здійснювались покращення, ми ставали усе досвідченішими та сміливішими, вносили інноваційні пропозиції, раціоналізовували свої виробничі процеси та, зрештою, вже самі навчали своїх іноземних колег. Тисячі працівників, сотні історій кар’єрного росту, десятки успішно пройдених аудитів та, врешті, корпоративне визнання у всесвітній сім’ї КРОШУ. Чого ми досягли станом на 2018 рік?

Давайте запитаємо у людини, яка є безпосереднім ініціатором відкриття заводу саме в Житомирі.

Славомір Качмарек, директор технічний ТОВ «Кромберг енд Шуберт»

Пане Славоміре, якого розвитку за три роки існування, на Вашу думку, набуло підприємство у місті Житомир?

– Ми дуже хотіли показати нашим клієнтам, що українське підприємство «Кромберг енд Шуберт» у Житомирі відповідає усім критеріям, яких від нас очікують, в першу чергу – це якість продукції, терміни виконання замовлень та сервісне обслуговування. Результатами нашої роботи є залучення і запуск нових проектів: MAN NHMR та Skoda SK 316. Що стосується автомобіля Skoda, то це – автомобіль, який був показаний на останній виставці електрокарів. А особливістю проекту MAN є те, що це абсолютно новий проект у групі «Кромберг енд Шуберт».

Що про наш завод кажуть в центральному офісі?

– Житомир є лідером в порівнянні з іншими підприємствами за такими показниками, як стаж працівників, оптимізація процесу через компанії аутсорсингу та рівня оцінки проектів аудиторами.

Що для Вас є знаковим на заводі саме в Житомирі, що нас виділяє серед інших підприємств?

– Ви спраглі нових вражень. Ви прагнете нових проектів, завдань, намагаєтесь робити щось нове на підприємстві, і це мені дуже подобається. Ентузіазм житомирського колективу надихає! Я дуже задоволений роботою житомирян, це навіть більше, ніж я очікував.

Які плани на майбутнє, які цілі стоять перед нами?

– Які плани? Дуже просто! Я вже бачу розширення на 8000 м2, а також в наступному році буде номінація нового проекту, але якого саме – то є ТОП-секрет. Від щирого серця хочу подякувати колектив «Кромберг енд Шуберт» міста Житомир, всьому менеджменту, всім працівникам за те, що ми всі разом довели нашим клієнтам, що Україна, Житомир «Кромберг енд Шуберт» – успішний завод, який виправдав найсміливіші очікування інвесторів.

Динаміка розвитку підприємства в цифрах

Показник

Жовтень 2015 року

Жовтень 2018 року

Кількість працівників, чол.

219

3362

Зайняті виробничі площі, м2

1500

18750

Кількість проектів

1 – AUDI Q2

4 – AUDI Q2, VW Tiguan, SEAT Ateca, MAN

Кількість виробничих ліній, шт.

2

16

Середня заробітна плата категорії direct, грн.

5.120

12.348

Кількість експорту,  шт/міс.

0 (виготовляли  тренувальні проводки)

Близько 200 тис.

Наталка Коваль (а тоді ще Терещук), організатор з персоналу, відділ HR. Вона була тією людиною, яка наймала перших працівників, стала свідком усіх змін на підприємстві. В 2017 залишала свою посаду на період декретної відпустки і нещодавно повернулася до виконання своїх обов’язків.

Наталіє, розкажи, що змінилося з часу запуску, які маємо результати тієї фундаментальної праці, що робилася щороку, щомісяця, щодня?

– Ми створили завод «з нуля», ми самі є творцями історії «Кромберг енд Шуберт Житомир», ми доклали чималих зусиль для розбудови не лише індустрального підприємтсва, а й, в першу чергу, хорошого місця роботи для людей.

Які складові діяльності підприємства є знаковими для тебе?

Крім таких базових речей, як виробництво якісної продукції, досягнення цілей, я пишаюся нашою інфраструктурою для працівників, нашим соціальним забезпеченням та іншими культурними і корпоративними надбаннями.

 

НАПРИКЛАД:

– на сьогодні діє 14 маршрутів підвозу працівників;

– їдальня на обслуговування 170 чоловік одночасно, а також компенсація обідів у сумі 42 грн.;

– медичний пункт від одного з найкращих медичних центрів у Житомирі;

– екскурсійні програми Україною;

– внутрішні розважальні заходи для працівників;

– подарунки при народженні дитини «Бебі-бокс»;

– сприяння зайняттям спортом та підтримка здорового способу життя.

Перші працівники, які прийшли на початку роботи заводу, мають не лише хороший робочий досвід, а й розуміння цінності колективу. Крім того, вони, як ніхто, можуть порівняти завод зразка 2015 року та завод сьогоднішній. Працівникам слово!

Мій досвід, моя впевненість – запорука спокою та гарного настрою на робочому місці!

Віра Небесна,

43 роки, комплектувальник проводів, 20 TIGP, B зміна, персональний 40.

Оксана Шевчук,

42 роки, комплектувальник проводів, 20 TIGP, B зміна, персональний 9.

Віро, Оксано, розкажіть про свої три роки на заводі, що запам’яталося?

Оксана: Я – з першої групи набору, а Віра – з другої. Тоді ми працювали у холоді, а зараз на підприємстві затишно, набагато краще. Спочатку працювали над проектом Мерседес (72 лінія з Луцька). З того часу відбулися масштабні зміни і дуже швидкими темпами.

Що саме змінилося у вашому житті, яких нових людей ви зустріли, чи навчились чомусь новому, як змінилось ваше світосприйняття?

Оксана: Ми багато чому навчились, зустріли нових цікавих людей. Досі пам’ятаю багато хороших колег з Луцька. Ми були свідками, як чимало достойних людей тут, на виробництві, мали гарний кар’єрний ріст.

Які плани маєте на майбутнє, хочете щось змінити?

Віра: мені і так добре.

Оксана: Я дуже хотіла бути тренером, але ніяк не встигаю подати анкету.

На даний час ми вже дуже багато чого знаємо та вміємо. Починали на Мерседесі, потім працювали на AUDI, зараз на VW. Я їздила в Словаччину і там набиралася досвіду, який зараз дуже ціную. Мій досвід, моя впевненість – запорука спокою та гарного настрою на робочому місці!

Віра: Хочу додати, що не потрібно лякатися, потрібно вчитися. Я пам’ятаю людей, які приходили, лякались чогось нового, незвичного і звільнялися. Усе буває, ми навчаємось на своїх помилках, але потрібно старатися і тоді ти досягнеш своєї мети.

Оксана: Ні, нормально йдемо, тут добрі люди, адже ми знаємо багатьох, вже стільки разом пропрацювали, спілкуємося з працівниками з різних змін. Із задоволенням ідемо на роботу. Буває, що настрою немає, через особисте, але роботи це ніяк не стосується. Ми працюємо і намагаємось не робити помилок.

Чи багато людей, які прийшли разом з вами на виробництво, ще працюють з вами?

Оксана: Так, є, це наш костяк, люди, яких цінують і на яких рівняються в колективі. Є також ті, хто звільнились, а пізніше повернулися назад на виробництво.

Що побажаєте заводу, колективу і собі в майбутньому?

Віра: Успіхів побажаю! Щоб вони досягли того, чого хочуть. Адже людина, яка йде на нову роботу, завжди хоче чогось досягти, прагне успіху. От я і бажаємо, щоб вони досягли своєї мети.

Ірина Товщик,

43 роки, майстер MUSTIG, зміна A, персональний 64.

Вікторія Слободенюк,

45 років, провідний комплектувальник MUSTIR, зміна B, персональний 55.

Ірино, Вікторіє, ви теж прийшли майже разом на завод. Як пройшли ці три роки для вас?

Ірина: Ми прийшли у холодний цех без опалення, коли лише декілька працівників починали працювати на виробництві. Це була 72-га лінія, 82-гу відкривали. Незважаючи на новизну виробництва і не повну готовність робочих умов, нам було дуже цікаво.

Яка основна перевага роботи на нашому підприємстві? Чи можете ви сказати: «Я тут тому, що…!»

Ірина: Мені тут цікаво, дуже цікаво. Увесь час щось нове, на нашій ділянці (MUSTIG) проводка кожного разу різна і тому дуже цікаво.

Вікторія: Виготовлення проводки – це зовсім не простий процес, він вимагає високої кваліфікації працівника. Коли кажуть, що комплектувальник – це робота на ногах, я завжди заперечую, що це, в першу чергу, робота «головою». Так, фізичне навантаження присутнє, як і на кожній роботі, але голова, як кажуть: «не для шапки». Потрібно знати процес і думати, щоб не допускати помилок.

ВИСЛОВІТЬ ПОБАЖАННЯ ЗАВОДУ, КОЛЕКТИВУ:

Бажаємо стабільності, розвитку, процвітання! Буде процвітати завод, – і ми будемо в достатку.

Журавльова Світлана, 

44 роки, інспектор технічний,

зміна B, персональний 19.

Світлано, що Ви можете розповісти про свій досвід роботи на заводі?

– Ну, по-перше, я прийшла на завод не сама, а привела влаштовувати сина. І так сталося, що сама написала анкету. Але, побачивши вперше креслення, мені одразу хотілося втекти (сміється). Пізніше я, звісно, опанувала свій страх, адаптувалася і приступила до роботи. Мені є з чим порівняти роботу, я довго працювала в торгівлі. Наразі можу сказати, що на своєму робочому місці почуваюся добре, відчуваю відповідальність за якість продукції, за загальний результат!

Можаровська Ольга, 

32 роки, контролер деталей та приладів,

24 TIGI, зміна С, персональний 338.

Ольго, як Вам працюється вже третій рік?

– Я працюю на KROSCHU майже три роки. Встигла попрацювати на різних посадах та проектах. Для себе зробила висновок, що працювати краще там, де є споріднені душі, люди з якими порозумівся з першого слова. Вважаю, що перспектива є для кожного, в кого є бажання та ціль. Хочеться відзначити дуже швидкий розвиток підприємства, багато нових проектів та збільшення кількості працівників.

Успіху нам спільного й особистого!