Ласкаво просимо !

logotype

«Шалена мотивація до нових звершень»: чому «крошівці» бігали на луцькому півмарафоні

08.09.2020

У Луцьку відбувся ювілейний 5-й півмарафон. Серед місцевих компаній вже стало традицією брати участь у цій події. З-поміж найяскравіших команд — бігуни з заводу «Кромберг енд Шуберт Україна Лу».

«Сьогоднішній забіг для команди особливий, бо так наші працівники популяризують здоровий спосіб життя. Біжать сьогодні за ідею, а не за матеріальне заохочення, яке доволі часто пропонує наш завод. Учасники нашої команди – самі активні і самі спортивні віком від 22 до 40 років, які сміливо будуть долати дистанцію у 10 і 21 км», — розповіла фахівець соціальної роботи підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна» Наталія Шевельова.

Соціальні працівники компаніїї Наталія Шевельова та Світлана Пушкарук

Майже всі учасники забігу задіяні в інших спортивних змаганнях. Так, спортсмен Сергій Ціхоцький, який долав дистанцію у 10 км, – капітан і голкіпер команди з футзалу.

«Завдяки йому наша команда з футзалу в срібних лідерах серед команд України. Крім команди з футзалу у нас працівники ходять в гори, займаються тенісом, шахами, моржують. І незабаром, 18 вересня, ми плануємо підкорити нову вершину в горах Закарпаття. 2 дні з професійний гірським гідом ми будемо вивчати і підкоряти гори, бо розуміємо, що активний спосіб життя – це не лише здоров’я, а й драйвове відчуття та хороший настрій», – додала вона.

Тому «Кромберг енд Шуберт» підтримує енергійні пориви своїх працівників і допомагає їм спробувати свої сили у різних спортивних змаганнях не тільки в Луцьку, а й Волині.

Редакція t1.ua розпитала працівників підприємства «Кромберг енд Шуберт», які першими здолали відстань у 10 км, що вони відчувають, коли досягають фінішу та які емоції подарував їм цей марафон.

Сергій – працівник заводу «Кромберг енд Шуберт», голкіпер та капітан футбольної команди:

«Я вже три роки поспіль беру участь у цьому марафоні. Перший раз долав  відстань у 21 км, а останніх два роки – по 10 км. Трасу здолав легко, бо 10 км – це недалеко, але отримав колосальне задоволення. Організація свята на вищому рівні, погода для забігу чудова, позитивні емоції зашкалюють. Однозначно братиму участь у наступному марафоні, бо такі змагання мені до вподоби та всім іншим раджу. Спробуйте – не пожалкуєте».  

 

Петро – учасник забігу на 10 км, працівник підприємства «Кромберг енд Шуберт»:

«Мене переповнюють тільки позитивні емоції. Я це вже втретє беру участь у цьому марафоні. Готувався спеціально до нього – щодня після роботи долав відстань у 10 км. Найбільше люблю відчуття серйозного суперництва та спортивного драйву, які дарує цей марафон».

Основний девіз DLHM 2020: «Кожен з нас щось може». Організатори марафону хотіли показати, що кожен з нас цінний та важливий у цьому світі: чи то бігун, чи простий спостерігач.

 

Тетяна – учасниця забігу на дистанції у 10 км, працівниця підприємства «Кромберг енд Шуберт»:

«Це мій четвертий забіг у цьому марафоні. Я шукаю тут позитивні емоції та враження і завжди їх отримую. Біг піднімає настрій, покращує фігуру, дарує масу вражень, адреналін зашкалює. Якщо чесно, це для мене на рівні кохання».

 

Олена –  учасниця забігу на дистанції у 10 км, працівниця підприємства «Кромберг енд Шуберт»:

«Третій рік бігаю цей марафон. Відчуття просто супер. Для мене головне не перемога, а участь. Емоції переповнюють, не передасиш словами. Прокидається віра в себе, міцніє самооцінка, впевненість, що я все зможу, що я все здолаю. Без сумніву братиму участь і наступного року».  

Мета марафону – показати, що не важливо в якій компанії ти працюєш, на якій посаді і скільки отримуєш, траса рівняє і єднає всіх, ти здатен на все: можеш бути не лише витривалим бігуном, а й водночас надійною підтримкою для своїх колег.

 

Олег – учасник забігу на 10 км, працівник підприємства «Кромберг енд Шуберт»:

«Класні відчуття і усвідомлення, що вже пробіг своє коло і вертатися не будеш. Дистанція трішки змінилася з минулого року, але все супер. Це вже мій третій забіг. Тренувався ще до марафону, бігаючи на стадіоні кілька кілометрів на вихідних. Цей марафон – це маса класних емоцій та популяризація здорового способу життя».

 

Ольга Романюк – учасниця забігу на 10 км, проект-наставниця на підприємстві «Кромберг енд Шуберт»:

«Я бігаю з початку пів марафону, тобто це мій 5 пів марафон і 3 дистанція по 10 км. Минулого року я бігла 21 км, проповзла майже остання. Я раніше бігала  5 км і лише завдяки заводу зрозуміла, що готова до більшого. Коли на заводі запропонували взяти участь у марафоні, подумала: «Чому б і ні». Було цікаво. Так я вперше пробігла дистанцію у 10 км.

Цей марафон дуже допомагає в роботі, бо робота в нас інтенсивна, енергійна. Зі мною ще донька бігає, вона – студентка і поки долає тільки 5 км. Чоловік не бігає, він нас тільки виганяє на тренування і сварить, коли ми їх пропускаємо».

Пів марафон є важливою подією для лучан, яка об’єднує тих, у кого спільні цінності та мета, дає можливість родинам розділити спільне захоплення і стати ближче один одному.

 

Світлана – учасниця забігу на 10 км, соціальний працівник на підприємстві «Кромберг енд Шуберт»:

«Якби не копання картоплі, то прибігла б швидше, а так трішки тяжко. Я планувала брати участь у чотирьох попередніх марафонах, але через стан здоров’я бігаю лише 2 роки. Постійно тільки по 10 км. Минулого року з дочкою бігала, а цього року їй не вийшло, то вже стартувала без неї. Я люблю рух, спортивний драйв. Мені енергійному веселому сангвініку цей марафон – саме те, що треба».

 

Олена – учасниця забігу на 10 км, працівниця на підприємстві «Кромберг енд Шуберт»:

«Я вважаю, що в житті завжди потрібно бути активним. Тому цей марафон – крутий проект, в якому я вже третій рік беру участь. Люблю біг, гірські лижі. Приємно, що наш завод теж пропагує здоровий спосіб життя і підтримує наші захоплення спортом.

Мене переповнюють класні, драйвові, кайфові відчуття. Для мене в цей період пандемії – це мов ковток свіжого повітря. Командний дух відчувається на початку та на фінішній прямій, а вже на трасі кожен сам за себе, бо у кожного своя підготовка та фізична витривалість».

Марафон дає можливість перевірити власні сили і зрозуміти, що не всі ще вершини тобою підкорені.

 

Сергій – учасник забігу на 21 км, айтішник на підприємстві «Кромберг енд Шуберт»:

«Це серйозна дистанція, до якої потрібно готуватися. Я постійно займаюся бігом і всім раджу, адже це хороше розвантаження для мозку, особливо в моїй офісній роботі. Для когось розрядка – це плавання, похід в гори, футбол, а для мене біг. Я вже раніше долав два попередніх пів марафони по 21 км. Для мене біг –  це вид спорту, до якого я ставлюся серйозно, професійно і головне регулярно займаюся з тренером. І до марафону готуюся теж заздалегідь. Не вважаю себе великим спортсменом, швидше серйозним любителем бігу».

 

Віталій – учасник забігу на 21 км, працівник на підприємстві «Кромберг енд Шуберт»:

«Море емоцій, позитивних вражень. Вже бігаю пів марафон 3 рік і кайфую від цього. Тренуюся за своїм методом – 4 дні по 10 км і тоді на трасу марафону. Мені вистачає, всі українці мають козацьку витримку».

Головне, не лише досягти фінішу, а перемогти себе та зрозуміти, що це ще один із багатьох твоїх життєвих подвигів.

Федір – учасник забігу на 21 км, працівник на підприємстві «Кромберг енд Шуберт»:

«Це круто перетнути фінішну пряму, бо 21 км – це серйозна дистанція і довгий момент очікування. Протягом року намагаюся бігати регулярно, взимку, наприклад, не пропустив жодного дня. Це вже мій четвертий марафон, який я здолав без надмірних зусиль. Біг – для мене вигідний і зручний вид спорту, який не вимагає певного місця, часу, обладнання. Ним можна займатися часто і він дає помітний результат.

А ще я приєднався до нашої заводської  футбольної команди та ходжу на танці – це для мене своєрідна розминка і підтримка тіла в тонусі. Наступного року знову буду бігти, щоб отримати ювілейну 5 медаль за участь у марафоні. В тяжкий момент життя подивлюся на медалі і подумаю: щось я таки зробив і досягнув у тому житті, це шалена мотивація до нових звершень».

За матеріалами порталу t1.ua