Ласкаво просимо !

logotype

У Житомирі відбувся шаховий турнір «Незалежність-2020» за підтримки заводу «Кромберг енд Шуберт»

24.08.2020

На вулиці Михайлівській організували шаховий турнір приурочений до Дня Незалежності.

Традиційно, генеральним спонсором змагань стала компанія «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ», яка вже кілька років підтримує юних шахістів. Крім цього, працівники заводу також долучилися до турніру.

«Кромберг енд Шуберт» підтримує такі заходи вже давно, особливо, якщо це стосується школи «Інтелект» та команди Ігоря Випханюка та Олени Харчишиної. Це дуже традиційна річ для нас, особливо турнір з нагоди Дня Незалежності. Цього року особливо приємно підтримувати таку класну подію, тому що, відверто, всі засумували за такими позитивними, спортивними приводами зустрітися. Наші працівники з заводу взяли участь. Як діти, так і дорослі сьогодні змагаються у шаховому турнірі», – говорить PR-менеджер «Кромберг енд Шуберт Житомир» Ольга Воєвуцька.

Позмагатися в інтелектуальній грі виявили бажання понад 70 житомирян. Організатори зазначають – у турнірі немає обмежень за віком.

«Традиційний турнір, який проводить шахова школа «Інтелект», проходить сім років. Останні чотири роки ми працюємо з нашим партнером, заводом «Кромберг енд Шуберт». На турнір зі швидких шахів і бліцу зареєструвалося 70 осіб, можливо ще долучилися люди. Без обмежень за віком, ділимо учасників у залежності від їх кваліфікації. А вже у середині турніру будемо нагороджувати з урахуванням віку, тому що в старшому турнірі, там де 1-й розряд, будуть грати і десятирічні діти, які вже мають високий розряд, і дорослі», – розповідає заступник голови ГО «Житомирська шахова федерація «Інтелект» Олена Харчишина.

Самі учасники з радістю розповідають про любов до шахів та запевняють, що налаштовані перемагати.

«Раніше займалася у дитинстві, але потім закинула і зараз займаюся рік. Приходжу майже на кожен турнір і граю дуже багато, виконала 2-й розряд, багато перемагаю. Завжди налаштована перемагати», – каже учасниця турніру Дарія.

«Я буду виступати у турнірі В Open, тобто можуть брати участь всі вікові категорії. Беру участь у турнірі не вперше, але на відкритому просторі вперше. Тут сильні суперники, буду намагатися показати себе з найкращого боку», – ділиться учасник турніру Олександр.

На переможців турніру очікують кубки, медалі та цінні подарунки.

Житомир.info