Ласкаво просимо !

logotype

Служба головного енергетика: надійна підтримка виробництва

18.12.2020

 

Служба головного енергетика – таку офіційну назву має структура, про яку ми вам сьогодні розповімо. Втім, як говорить сам головний енергетик підприємства Олександр Демчур, він з колегами забезпечує всебічну технічну підтримку виробництва. Звідси маємо й іншу назву відділу, якою на заводі користуються, навіть, частіше.

У працівників відділу технічної підтримки виробництва роботи багато. Хтось відповідає за виробниче обладнання, хтось – за господарські споруди, хтось – за справну роботу тої чи іншої машини, а хтось – за наявність всіх необхідних запчастин для ремонту. Та про все за порядком, цитатами і тезами. А почнемо з керівника.

 

Олександр Демчур – головний енергетик підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна Лу». Тут він працює вже 14 років і очолює команду з восьми працівників – справжніх професіоналів своєї справи.

– Виробництво є ефективним за умови безперебійної роботи виробничого обладнання, в тому числі конвеєрних ліній та транспортних модулів, – говорить Олександр. – Таким же важливим є підтримання в належному стані всього невиробничого обладнання. На заводі має бути чисто, свіжо, комфортно. Виробництво – працювати чітко і безперебійно. А машини – видавати якісну продукцію. Якщо все відбувається саме так, значить ми свою роботу виконуємо на всі сто відсотків.

– Всю свою роботу ми деталізуємо і розписуємо погодинно. Тобто, умовно кажучи, у нас є не два дні, а сорок вісім годин, протягом яких ми маємо виконати ту чи іншу роботу. За роки роботи на заводі ми не провалили жодного проекту. А все тому, що наш колектив дружний та відповідальний. Я абсолютно впевнений у процесах, які контролюють працівники нашого відділу. Інколи можу повністю не вникнути в якусь справу, але знаю, що коли над нею працюють мої колеги, значить все буде добре.

– Робота мене не виснажує, бо я її люблю. Так, вона не легка, але я отримую від неї задоволення. Ми дружно і злагоджено працюємо для досягнення хорошого результату.

 

Руслан Демчук працював з Олександром Демчуром ще до приходу на Кромберг енд Шуберт на одному з луцьких підприємств. З того часу у них склались дружні відносини. Коли ж Олександр влаштувався на КроШу, то запропонував пройти співбесіду і Руслану.

Руслан працює інженером з технічного нагляду. Він відповідальний за все невиробниче обладнання, тобто, за саму будівлю заводу (стан даху, підлоги), а також за стан допоміжних споруд (котельня, компресорна станція). Котельня є потенційно небезпечним об’єктом, а компресорна станція – надважливою складовою виробництва, бо стиснуте повітря приводить в рух більшість машин, з допомогою яких оператори виготовляють продукцію: ріжуть провід, крутять провід, заливають втулки, кримпують контакти та багато іншого. Стиснуте повітря – головний енергоносій, що приводить в дію пневмопривід.

Руслан відповідає за систему пожежогасіння і господарчу складову. До останньої входить забезпечення чистоти та порядку, як всередині підприємства, так і на прилеглій території: оновлення знаків, розмітки, фарбувальні роботи, прибирання, в тому числі і від снігу.

 

«Механік від Бога», «народився з викруткою в руках» – так характеризують колеги головного механіка заводу Сергія Савчука. Ще з дитинства він лагодив техніку вдома, а ту, що була справною – просто розбирав і складав.

На підприємстві Сергій відповідає за все виробниче обладнання. Йому підпорядковуються майстри, які забезпечують дієвість і безперебійність роботи цього машин.

Сергій дуже досвідчений працівник – розпочинав з посади механіка, тому добре знає свою роботу.

 На початку роботи заводу КроШу в Луцьку, сюди приїздили багато закордонних колег, щоб забезпечити надійний супровід виробництва. В один з таких днів вийшла з ладу машина для порізки проводів (машина зі складною конструкцією і масою сенсорів). Колега з-за кордону доручив Сергію відремонтувати її, не знаючи, що той на роботі лише перший день після навчання. На здивування всіх, Сергій на відмінно справився з завданням, після чого всі  зрозуміли, що в команду КроШу потрапив дуже здібний працівник.

«Сергій – моя надійна опора в роботі» – говорить керівник відділу Олександр Демчур.

 

Сергій Шилін – інженер центральної структури “Global Maintenance team”, відповідальний за процес піноутворення.

Завдяки змішуванню поліолу та ізоціанату утворюється суміш – поліуретан, з якої виготовляють поліуретанові втулки для проводки. Щоб виконувати таку роботу, потрібно добре розбиратися в техніці та хімічних процесах і Сергій справляється з цим на відмінно.

Перед тим, як влаштуватися на КроШу, чоловік працював на автозаводі і має багато досвіду. Дуже добре знає креслярські програми і спочатку допомагав розробляти креслення. Обізнаний в конструюванні, Сергій вказував на слабкі місця у виробничому обладнанні та пропонував способи вирішення цих проблем.

Тепер Сергій дуже часто їздить у відрядження на інші підприємства КроШу. Він консультує тамтешніх працівників та допомагає їм у виконанні завдань виробництва.

 

Катерина Романюк – діловод, керує складськими процесами.

На підприємстві є масштабний склад запасних частин. Обов’язок Катерини – це контроль мінімальних запасів запчастин і їх вчасне замовлення.

Коли на підприємстві встановлюють нову машину, завдання Катерини полягає в тому, щоб умовно розділити цю машину на вузли, а потім – на деталі. Тоді потрібно визначити, які з деталей можуть вийти з ладу в першу чергу і терміново їх замовити. Такі деталі мають бути на заводі постійно, щоб, у разі необхідності, можна було відразу їх замінити. Про простій виробництва через відсутність якоїсь запчастини не може бути й мови.

Зі своєю роботою Катерина справляється чудово, каже, що вже звикла мати справу з запчастинами та механізмами. За професією Катя – перекладач з французької мови, тут же опанувала ще одну справу, технічну.

 

Олександр Шулипа потрапив на КроШу стажером, навчаючись в університеті.

Колеги відразу розгледіли в хлопцеві великий потенціал і те, що він чудово доповнює їх професійний колектив. Темою курсової роботи Олександра було проектування робота з великою кількістю сенсорів, який сам пересувається, реагуючи на перешкоди.

Після проходження практики Олександру запропонували роботу налагоджувальника. Він погодився, згодом став помічником майстра зміни, а після – відповідальним за машину з виготовлення поліуретанових втулок. Машина складна, виконує багато процесів, але є доволі примітивною в технічному плані. На якість продукції, виготовленої з використанням машини, великою мірою впливає людський фактор. Тобто оператор має бути дуже уважним та обачним у своїй роботі. Олександр запропонував кілька хороших ідей стосовно автоматизації процесів цієї машини. Нині ідеї втілені і, завдяки їх реалізації, працювати на машині стало легше, а кількість якісної продукції зросла.

Це наш молодий генератор ідей – так про Олександра говорять колеги.

 

Стас Закіров відповідає за кримпувальні інструменти, з використанням яких встановлюють контакти на проводи.

Від налаштувань, які встановлює Стас, напряму залежить якість продукції. Стас дуже компетентний працівник, який пройшов шлях від налагоджувальника до майстра. Постійно спілкується з постачальниками кримпувальних інструментів.

 

Ірина, завідуюча господарством

На заводі Ірина працює вже 14 років і приходить сюди, наче у другий дім. Жінка контролює роботу клінінгової компанії, постійно стежить, щоб в наявності було все необхідне для забезпечення чистоти та порядку на підприємстві.

Свою роботу Ірина любить за колектив і каже, що кращого годі шукати.

– Тут мене завжди підтримають та розрадять. Коли, навіть, допущу помилку – швидко прикриють і допоможуть її вирішити. Ми одна дружна команда і я без своїх колег тут би не працювала жодного дня, – говорить Ірина.

– Олександр дуже хороший керівник – добрий, товариський і завжди тримає нас в тонусі. Ми всі дуже поважаємо один одного і, якщо чогось боїмося, то тільки підставити один одного, або не змогти допомогти у потрібний момент. Тому кожен виконує свою роботу якісно і добросовісно. В цьому – сила і єдність нашого маленького колективу, я люблю свою роботу і не хочу її змінювати.

Столярні, слюсарні послуги і послуги з енергозабезпечення підприємству надають Володимир Данилюк, Михайло Мартинюк та Дмитро Дудік, які чудово доповнюють відділ підтримки виробництва.

Ось така міцна, професійна та дружна команда стоїть на варті справності та безперебійної роботи нашого підприємства. Кожен із них має свої обов’язки і справляється на відмінно. А в колективі однодумців, які люблять свою роботу інакше бути не може.