Ласкаво просимо !

logotype

Медичне обстеження на підприємстві – дбаємо про здоров’я разом

15.01.2020

Про необхідність регулярно проходити медичне обстеження знають всі, та мало хто цього правила дотримується. Тому на нашому заводі хорошою практикою стало проведення мамографічних та флюорографічних обстежень для працівників. Автомобіль з апаратом приїздить на територію підприємства і протягом 1-2 місяців усі бажаючі можуть перевірити стан свого здоров’я. До того ж, зробити це можна абсолютно безкоштовно, послугу оплачує компанія. У разі виявлення відхилень людину відразу направляють на більш детальне обстеження у Волинський обласний медичний центр онкології, яке теж є безкоштовним. Далі проводиться лікування.

Анатолій Самусь, завідуючий рентген-діагностичним відділенням медичного центру, лікар вищої категорії говорить, що практикувати виїзні обстеження на підприємстві Кромберг енд Шуберт почали з 2016 року. Такі ж послуги медичний центр надає іншим організаціям і структурам області.

– Кожного року на патології молочних залоз ми обстежуємо близько 6 тисяч жінок. Такого показника вдалося досягнути, якраз, завдяки тому, що флюорограф-мамограф пересувний. Це апарат українського виробництва, він потужний і видає якісні знімки. Спеціально обладнаним автомобілем ми приїздимо на підприємства, з якими співпрацюємо і обстежуємо людей під час обідніх перерв та в позаробочий час. І де б ми не проводили обстеження, всюди виявляємо патології.

– За статистикою, на 1 тисячу обстежених жінок, відхилення виявляється у 4-6 пацієнтів. Цей показник не перевищує норму міжнародних стандартів, за якими на 1 тисячу відхилення допускається у 2-9 пацієнтів.

– У 2019 році на підприємстві Кромберг енд Шуберт ми працювали з 1 жовтня до 15 листопада. Протягом цього часу обстежили 638 жінок і додатково провели флюорографію органів дихання у 800 людей. Всіх, у кого були виявлені порушення, направили на до обстеження та лікування.

Анатолій Самусь говорить, що за співпрацю онкоцентру з підприємством потрібно віддати належне керівництву заводу. Завдяки практиці, яку започаткувала дирекція Кромберг енд Шуберт, вдалося допомогти багатьом людям, адже вчасне виявлення захворювання значно збільшує шанси на одужання пацієнта.

– Люди рідко проходять обстеження в лікарні за власним бажанням, особливо, коли їх нічого не болить. А рак – захворювання підступне і коли заболить, може бути вже занадто пізно. Коли ж апарат привезли прямо на роботу і працівнику на обстеження потрібно витратити всього 15 хвилин, бажаючих набагато більше, – підсумовує лікар.