Ласкаво просимо !

logotype

«Кромберг енд Шуберт» організовує для своїх працівників тренування з бігу з професійною атлеткою Анною Абдуловою.

28.09.2020

«Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» організовує для своїх працівників тренування з бігу з професійною атлеткою Анною Абдуловою.

Серед учасників проєкту «KROSCHU RUN» не лише ті, хто має досвід в аматорському спорті, а й ті, хто займатиметься цим вперше.

«Компанія і працівники зрозуміли, що у нелегкий час для країни і світу нам потрібно знаходити речі, які об’єднують навколо спільних думок та навколо здоров’я, адже зараз це те, про що ми всі маємо піклуватися. Біг – це ключ до нашого успіху. Насправді, цілі у кожного різні. Хтось прийшов за здоров’ям, як ми знаємо, біг один з оптимальних видів спорту, який підтримує серцево-судинну систему та опорно-руховий апарат в нормі. Є частина людей, які займаються бігом, аматорським спортом, і за цим ставлять якийсь старт чи певний результат», – говорить керівник проєкту SEAT, учасник тренувань Андрій Заверуха.

На першій зустрічі тренери розповіли організаційні моменти, а також поділилися своїми секретами по підбору взуття, одягу та харчуванню перед та після тренуванням або змаганнями.

«Дуже рада, що компанія «Кромберг енд Шуберт» підтримує корпоративну культуру міста та своїх співробітників, і те, що вони переймаються тим, щоб їх співробітники якісно проводили свій вільний час та відчували себе здоровими. Створили такий проєкт «Крошу біг», така робоча назва. Це буде блок тренувань, ми ділимо людей на групи, дивлячись на рівень підготовки, і це буде 2-3 тренування на тиждень для того, аби люди ввели біг та заняття спортом у своє повсякденне життя», – каже професійна атлетка, тренерка Анна Абдулова.

Учасники кажуть, що з радістю долучилися до проєкту, адже такі ініціативи підтримують корпоративний дух.

«Воно зближує тих людей, які мають подібну мету, спосіб життя, якісь звички, і це об’єднує, дає можливість краще пізнати своїх колег», – ділиться учасниця проєкту «KROSCHU RUN» Тетяна.

Житомир.info