Ласкаво просимо !

logotype

Корпоративний турнір – Братське протистояння

25.09.2018

22–23 вересня 2018 у м. Луцьк відбулися футбольний та шаховий турніри серед команд «Кромберг енд Шуберт» Луцька та Житомира.

Луцьк зустрів житомирян не надто привітно – холодний дощ, сильний вітер та сіре небо. Отож, якість футбольного поля теж не дуже сприяла поєдинку. Проте, на бойовому дусі житомирян це майже не позначилось.

В ході запеклої боротьби команда Леви КроШу успішно пройшла всі етапи футбольного змагання, де у фіналі зустрілася з лідером турніру – командою Kroschustars. Незважаючи на запеклість боротьби, пріоритетною для обох команд була тактика захисту. Отож, один-єдиний гол вирішив долю корпоративного кубку. З результатом 0:1 команда Леви КроШу зайняла почесне друге місце. А кубок цього року отримали лучани.

Під час нагородження фінансовий директор «Кромберг енд Шуберт» Олександр Шаварський подякував усім гравцям за хорошу гру:

– «Минулого року, коли наші футболісти грали в Житомирі, була велика інтрига. Тоді фортуна стала на бік житомирян. Цьогорічні поєдинки були не менш напруженими, проте, гадаю, волинська земля допомогла нашим гравцям здобути перемогу.»