Ласкаво просимо !

logotype

Про компанію (Луцьк)

«Кромберг енд Шуберт Україна» — підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Ми виготовляємо електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу. Наш завод – це місце, де починаються легендарні автомобільні бренди – Mercedes, Volkswagen, BMW, Audі.

В Україні вже понад 10 років успішно працює завод «Кромберг енд Шуберт» у Луцьку, де на сьогоднішній день створено понад 5500 робочих місць. У 2015 році старувало виробництво у Житомирі, де «Кромберг енд Шуберт Україна» — підприємство з 100% іноземними інвестиціямитакож у перспективі мають працювати тисячі людей.

Головне правило «Кромберг енд Шуберт» – нуль помилок. Контроль за якістю продукції надзвичайно ретельний. Сировина перевіряється і відповідає всім європейським нормам екологічності. На заводі не виготовляють кабель. Він сюди надходить вже у готовому вигляді і його складають на конвеєрі.
Готова проводка маркується, спеціальним чином пакується та надсилається на заводи, де безпосередньо складають автомобілі.

Всі робочі місця «Кромберг енд Шуберт» обладнані згідно європейських стандартів, а безпека праці на найвищому рівні.Одним із пріоритетів компанії є соціальна відповідальність. Конкурентоздатний рівень оплати праці, повністю прозора система нарахування заробітної плати та її вчасна виплата – все це впевнено закріпило за підприємством статус одного з кращих роботодавців України.

Компанія «вирощує» спеціалістів самотужки. Успішно реалізуватися на підприємстві може кожен, хто готовий вчитися та опановувати нові навики.
Закріпити вміння та розширити досвід працівникам допомагають закордонні відрядження та спілкування з іноземними колегами. Зробити кар’єру від простого робітника до керівника підрозділу – не мрія, а реальність, підтверджена не одним прикладом на «Кромберг енд Шуберт».