Ласкаво просимо !

logotype

Про компанію

 

«Кромберг енд Шуберт Україна» — підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Тут виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Mercedes, Volkswagen, BMW, Audі)

Нас – 40 тисяч. Саме стільки працівників налічує корпорація “Кромберг енд Шуберт”. Ми представлені у 35 країнах – від Австрії та Німеччини до Мексики, Аргентини та Китаю.

В Україні “Кромберг енд Шуберт” має понад 10-літню історію успіху – з 2006 року діє завод в Луцьку, де нині працює понад 5 тисяч людей, а в 2016 році стартувало підприємство в Житомирі, де вже сьогодні створено понад 2000 робочих місць.

Наш девіз  – “Нуль помилок”! Працюючи з світовими автобрендами, забезпечуємо якість згідно найвищих світових стандартів.

“Рівні можливості для всіх” – саме згідно цього правила побудована вся система управління персоналом на підприємстві. Компанія «вирощує» спеціалістів самотужки. Успішно реалізуватися на підприємстві може кожен, хто готовий вчитися та опановувати нові навики.

Зробити кар’єру від простого робітника до керівника підрозділу – не мрія, а реальність, підтверджена не одним прикладом на «Кромберг енд Шуберт».

Приєднуйся до команди, що творить успіх і впевнено крокуй до своєї мрії!