Ласкаво просимо !

logotype

Історії про кар’єру на КРОШУ захопили увагу студентів

13.06.2017

Молоді люди в травні відвідали Дні кар’єри, де головним партнером організаторів було наше підприємство. Спілкування студентів та рекрутерів і тренерів з КРОШУ було жвавим, неформальним та пізнавальним.
Тренери Андрій Денисюк та Ніна Кучерук, котрі з власного досвіду знають, як успішно поєднати роботу та навчання, ділилися цим з студентами.
Студентка СНУ Тетяна отримує фах педагога в СНУ. Почувши про те, що на заводі можна стати тренером, навчати інших, дівчина зацікавилася:
 – Можна прийти на виробництво, гарно себе зарекомендувати і подати анкету на тренера, наприклад, мені це цікаво, адже робити те, що любиш, навчати інших та отримувати за це гарну зарплатню – це було б класно. Можливо, спробую на канікулах попрацювати.
Жваво студенти коментували також “Кар’єрограму КРОШУ” – стенд, де в яскравих ілюстраціях було зображено, ким можна стати на заводі, стартувавши з виробництва. Уважно молоді люди роздивлялися і стенд з реальними історіями успіху наших працівників. Ну і “хітом” ярмарки стали комікси – історія персонажів Петі та Колі, один з яких мріє, а інший – діє, обираючи не очікування, що успіх “звалиться на голову”, а будує його сам, почавши працювати.
“Сучасно, динамічно, перспективно” – з такими висновками про наше підприємство залишилися студенти після відвідування Днів кар’єри.