Ласкаво просимо !

logotype

Велике переселення або розширення виробничих площ на КРОШУ

21.05.2019

Протягом останніх тижнів виробництво переживає немалий стрес- переміщення усіх ліній та поділ складу на вхід/вихід. Цей непростий процес відбувається задля оптимізації виробничих площ, розміщення та запуску  нових проектів, які стартують цього року:  проект ŠKODA,  переміщення p-module VW Tiguan з Тунісу до нас в Україну, а також розвиток і збільшення лінії проекту MAN. Тому площі збільшуються, і до кінця року планується, що працюватиме близько 3,5 тис. людей безпосередньо на виробництві, а загальна кількість робітників на КРОШУ досягне майже 5-ти тисяч.

Детальніше про те, що і як саме відбувається, від начальника виробництва Михайла Бруновського.

Яка ціль кропіткого процесу переміщення виробничих потужностей?

Фактично, ми готуємось до приїзду нових проектів та, відповідно, створення нових робочих місць.

А які можливості відкриваються для наших вже існуючих працівників?

Звичайно, це нові керівні посади: як майстрів, так і начальників змін у всіх відділах, не лише у відділі виробництва, а й у відділі якості, логістики, технічному відділі й т. д. Підприємство розвивається, росте і зараз воно набуває максимального наповнення. На моє переконання, те, що ми планували зробити, ми здійснимо в поточному році! Втілимо мрію підприємства «Кромберг енд Шуберт» Житомир після заповнення всіма можливими проектами, які мають бути в нас.

Коли планується приїзд проекту Шкода?

Проект SKODA у нас планується на 36 тижні, ми також збираємось виготовлят muster для нашого нового клієнта. Сам старт проекту SKODA відбудеться у 2020 році, а до кінця цього року тільки muster-стадія. SKODA – це електромобілі, тобто автомобілі нового покоління. А кабельну мережу для MAN ми вже почали робити, поки що це стадія muster (передсерійна проводка), ми виготовляємо muster, але він розвивається дуже швидкими темпами і до кінця поточного року та початок 2020 буде старт проекту MAN на повну потужність.

Також ми розділяємо зони експорту та зону надходження давальницької сировини і це логістично правильно?

Логістично це правильно, відтепер у нас буде окремо вхід та окремо вихід, де продукція виїжджатиме до наших клієнтів. У зв’язку з тим, що в нас не було достатньо площі, ці зони були поєднанні. Оскільки в нас з’явились нові площі, ми все робимо згідно стандартів, які існують в логістичному потоці.

Наскільки складно технічно відбувається переміщення?

Звичайно, складно, залучено дуже багато людей, як з технічної сторони maintenance, так і з якості та виробництва. Повністю переміщуються та дзеркально розвертаються лінії. Тому залучені всі відділи, більшість це maintenance, наші партнери «Чисто Ліс» нам допомагає, IE (інженери) дуже велику роботу роблять, відділ якості. Потрібно перевірити усі машини, які в нас є, зробити перевірку всіх столів ЕРТ, paken, ІT- відділу, підключити повністю все обладнання: термінали, монітори, сканери, провести нові розгалуження проводів; і це дуже великий об’єм роботи.

Те, що ми планували зробити, знаходиться на стадії завершення, ми притримуємось плану і всі роботи мають бути завершені вчасно.

Менеджери заводу (керівники відділів) їдуть у відрядження до Тунісу у зв’язку з перенесення p‑module?

Так, у нас планується перенесення p‑module з Тунісу до Житомира.

Ми про це мріяли довгий час..

Так, звичайно! Адже це великі часові, логістичні втрати, проблема з якістю. Увесь проект знаходитиметься на «Кромберг енд Шуберт Житомир», і це нові площі та нові робочі місця.

Проекту «innenraum» буде легше працювати?

Це виклик! Для нас виготовлення p‑module, як і новий проект, є новим та серйозним кроком, адже це не просто – якісно виготовляти потрібну кількість продукції.

У зв’язку з залученням проектів, розширенням, кого ти, як начальник виробництва чекаєш на роботу?

Я чекаю всіх, хто хоче працювати на європейському підприємстві з європейськими стандартами та заробляти кошти.

На різні посади?

На нашому підприємстві кожен має змогу стати будь-ким, аби у працівників було бажання і вони знали, як до цього йти. Відділів у нас дуже багато: виробничий відділ, відділ якості та логістики, IE (інженери), постачання, HR-відділ. Тому, хто хоче себе реалізувати, має для цього всі умови та можливості. Ми – велика команда, і всі працівники, а я також є працівником, мають змогу розвиватися та досягти будь-якого кар’єрного росту. Кожен може отримати найвищу посаду за умови відданої та кропіткої праці на підприємстві. Чого всім і бажаю!