Ласкаво просимо !

logotype

SK316 – перший проект електромобіля на KSUA-ZY або Команда SK316

17.01.2020

 

Коментар начальника виробництва

Михайла Бруновського

 

Новий проект це завжди подія і в той же час виклик, який рухає нас вперед.

На даному етапі над проектом SK316 працює молода та перспективна команда професіоналів спільно з луцькими колегами і я бажаю їм тільки успіху та перемог.

Новий проект на нашому підприємстві гарантує нові робочі місця для наших житомирян, а для діючих працівників відкриває можливості для успішного кар’єрного зросту.

 

ВСЕ В НАШИХ РУКАХ І УСПІХ ЗАЛЕЖИТЬ ЛИШЕ ВІД НАС.

 

 

Андрій Горбалюк

Координатор проекту зі сторони відділу ІЕ

 

Найголовніше це команда, як в середині твого відділу так і командна робота між усіма відділами.

Запуск нового проекту є найвідповідальніший етапом в роботі технічного відділу, адже 99%  успіху проекту SK316 на KSUA-Zy залежить від оптимальної організації виробництва, а також  вчасно замовленого і встановленого необхідного обладнання, запчастин для нового проекту, ліній, дошок, втулочних аплікаторів, ЕРТ столів та багато іншого

Для нашого клієнта це також є новий проект – перший електромобіль. В процесі створення електричного кросовера Skoda VISION iV, інженери компанії Skoda постійно вносяться в конструкцію електричної проводки прототипу певні зміни, які ми намагаємось впровадити без помилок усією командою SK316.

Ми готові до нових викликів та націлені на успіх.

 

Вікторія Ніколайчук

Координатор проекту зі сторони ВИРОБНИЦТВА

Проект SK316 це перший проект електромобіля на KSUA-Zy. Ми почали виготовлення із стадії VFF – дана стадія включає в себе виготовлення прототипних проводок для подальших тестувань, вони є електричними і саме на даній стадії впроваджується найбільша кількість змін у конструкцію проводки. Виготовляємо три типи проводок: MRA, FWK, IRM. Близько одного року стадія IS виготовлялась в Тімішоарі. До нового року в нас ще буде стадія виробництва PVS. Кожна наступна експортна проводка відрізняється від попередньої, оскільки враховує максимально побажання клієнта та певні зміни зі сторони R&D.

Виробництво –  це драйв, ти не маєш права на слабкість.

Необхідно знайти підхід до кожного працівника, також потрібно взяти до уваги той факт, що команда яка працює на виробництві, з Луцька. Жодна проводка у нас не була тренувальною, відразу ж перша проводка, яка виготовилась була відправлена до клієнта.

Цей проект є перш за все командною роботою. Особисто для мене запуск проекту це новий виклик, набуття нового досвіду у сферах в яких я ще до цього часу не працювала.

 

Віталій Петухов

Координатор проекту зі сторони відділу ЯКОСТІ

 Концепт електричного кросовера досі знаходиться в розробці і він є повністю електричним дебютантом.

Тому при серійному виробництві Skoda VISION iV  будуть застосовуватись принципово нові концепції електричних систем та нові види провідників, які світова автомобільна промисловість лише починає впроваджувати. Всі ці інновації впроваджуються вперше саме на нашому заводі і ми є справжніми pioneer.

Ми постійно знаходимось в тісній співпраці із нашим замовником і з нетерпінням чекаємо feedback на ті комплекти перед серійних електричних проводок які вже були відправлені на експорт, адже технічні вимоги щодо якості нашої продукції надзвичайно високі.

Нас надихають, підтримують та допомагають старші колеги та керівництво і ми є командою яка націлена на успіх.

 

Юлія Куриленко

Координатор проекту зі сторони відділу ЛОГІСТИКИ

«Новий проект – це завжди нова відповідальність. Основним моїм завданням є своєчасне опрацювання замовлень від клієнта та відповідне планування відправок з дотриманням визначених термінів доставки та вимог клієнта. Не менш важливим є своєчасне виявлення можливих ризиків та їх ефективне усунення. Проте задля досягнення успіху необхідною умовою є злагоджена командна робота нашого колективу.

Наше основне завдання на цьому етапі – створити всі залежні від нас передумови, які дозволяють зробити процес виробництва можливим та безперешкодним. Експорт у відповідності до клієнтських замовлень та, власне, отримання замовником готової продукції just in time покладає на відділ логістики багато обов’язків та велику відповідальність за кінцевий результат.

Окрім того, необхідно зазначити, що всі підрозділи відділу логістики доклали максимум зусиль для забезпечення старту виробництва нового проекту»