Ласкаво просимо !

logotype

“У “Проліску” навіть комарі не кусають”

18.07.2019

– Уявляєте? Скрізь їх, тих комарів, просто тьма, всі скаржаться, а ми собі серед соснового лісу – і нам комарі не дошкуляють взагалі! Якби це хтось розказував – не повірила б! Вони спеціально щось робили для того, нам потім розповіли, оце дбають про людей. “Пролісок” – це просто рай якийсь! – Мар’яна Савицька тільки-но повернулася з санаторію, де була 9 днів разом із чоловіком Артуром і позитивні емоції б’ють через край. 

У подружжя світяться очі і можна навіть нічого не запитувати, щоб зрозуміти, що відпочинок пішов їм на користь і повернулися вони щасливі. 

Ми з собою брали Каріну, нашу 6-річну доньку, вона теж задоволена і рада. Уявляєте, вона запам’ятала нашу першу поїздку туди, а це було 4 роки тому! 

Каріна відразу пригадала “тьотю, яка робила їм масаж”. Дитина в 2 роки була там і запам’ятала, не раз запитувала, коли знову поїдемо і таки дочекалася)

– А дітям там не нудно? 

-Недарма санаторій “матері і дитини” – для мам і діток там продумано всі деталі. Є дитячі кімнати з нянею і іграшками,як у дитсадку, там можна залишити дитину, поки йдеш на процедури. Це дуже зручно, бо дитина не сумує, зайнята, їй цікаво, а мама спокійна і розслаблена. 

– А на які саме процедури ходили? 

– Для жінок там вистачає всього, мені особливо сподобалася фітобочка і “джакузі Клеопатри”. Є й процедури для людей, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом, чоловік має проблеми з рукою і також проходив деякі процедури, які корисні для нього. 

Артур не такий емоційний, як його дружина, але також усміхається, коли згадує про “Пролісок” і каже, що, якщо буде нагода, то із задоволенням поїхав би ще раз: 

– Дуже гарно і комфортно, чисто і в кожній деталі помітно турботу про людей. Дуже смачна і різноманітна кухня, є можливість вибирати собі меню. Готують “з душею”, видно, що стараються, вивчають смаки, вигадують цікаві страви. 

Мар’яна додає, що 4 роки тому, коли вона з донькою була вперше у “Проліску” також були в захваті, але зараз все ще краще: 

– З’явився термальний басейн, все стало ще більш доглянуте, комфортне. Просто супер, всім колегам радитиму скористатися можливістю і поїхати у “Пролісок”. 

Як отримати путівку в “Пролісок”? 

Наталія Лисакевич, заступник керівника відділу з управління персоналом, голова комісії із соціального страхування, що займається розподілом путівок на оздоровлення, розповідає про правила отримання путівки: 

 – Щомісяця ми виділяємо приблизно 10 путівок на оздоровлення у санаторії “Пролісок” на 14 календарних днів.  85 відсотків вартості путівки сплачує підприємство, відповідно, є певні умови для отримання путівки. 

Людина має працювати на підприємстві не менше 6 місяців, не мати порушень  правил внутрішнього трудового розпорядку. Заяви на отримання путівки від працівників, що мають групу інвалідності, комісія розглядає позачергово. 

У період літніх канікула, коли не працюють дитячі садочки та школи, ми першочергово надаємо путівки мамам з дітьми.  

Працівники за 14 днів путівки сплачують лише 1200 гривень, решту – підприємство. У цю суму входить: оплата за проживання, харчування і надання базових процедур. 

Люди, які вже були у “Проліску”, на наступний рік, при наявності вільних місць, знову можуть поїхати. Вони записуються у так звану “другу чергу”. 

– Чому для оздоровлення працівників КроШу обрали саме санаторій “Пролісок”? 

– При виборі закладу для оздоровлення зважали на декілька важливих критеріїв. “Пролісок” тому що він близько і до нього зручно добиратися, в санаторії пропонують сучасні комфортні умови проживання та якісне харчування, широкий спектр процедур. Санаторій загального профілю, тому для того, щоб туди потрапити, не потрібно проходити медогляд, просто береш путівку і їдеш, процедура дуже проста і зручна. 

– 99 відсотків людей, що там відпочивали, задоволені, скарг практично немає, лише бувало зауваження, що в певні періоди не працює басейн. 

 

Про послуги “Проліску” розповідає Михайло Кулаков, начальник медичної служби санаторію 

– Особливий Пролісок тим, що ми маємо власну мінеральну воду, яку використовуємо в лікувальних та профілактичних цілях. 

У нас  людина отримує кліматичну терапію – сааторій розташований в лісі. Маємо соляну шахту, що дуже корисно  людям із захворюваннями дихальної системи, при реабілітації після серцево-судинної патології. На території санаторію є гарне чисте озеро з пляжем, люди купаються та засмагають. 

Харчування відбувається відповідно до побажань та потреб наших клієнтів. В кожного пацієнта своя дієта, відповідно до якої підбирається меню. 

Вже 15 років в нас працює лікар-остеопат. Він володіє методикою мануальної терапії, остеопатії, поєднує різні школи медицини. Є в нас невропатолог, який проводить ударну терапію. Таке рідко знайдеш і в обласних центрах. Терапія спрямована на покращення рухливості суглобів. Водна витяжка – людину поміщають в басейн з мінеральною водою, де працює апарат водного витягу. Це дуже добре допомагає при грижах хребта.  Коли ці всі процедури поєднуються, людина повністю повертається до комфортного життя, почуває себе набагато здоровішою. 

Є мінеральний басейн, є терапевтичний басейн. Ми надаємо терапевтичні процедури різного роду. В нас є лазерна терапія, магнітотерапія та інші види фізіотерапії. Апарати всі нові та дуже хороші, виробництва Німеччини, Чехії, Фінляндії.

Є комплекс David для діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату. Його дія направлена на укріплення глибоких м’язів спини, чого не можна зробити ні масажами, ні за допомогою мануальної терапії. 

В нас постійно оновлюються меблі, оснащення, закупляємо нові сучасні лікувальні апарати. Постійно упорядковуємо і оновлюємо зовнішню територію санаторію. Робимо нові доріжки і все для того, щоб людям у нас було комфортно і вони хотіли повертатися. 

 

Не “Проліском” єдиним

Окрім оздоровлення в санаторії “Пролісок”, працівники КроШу можуть отримати путівки в санаторій “Трускавецький” в місті Трускавець. 

Наталія Шевельова, соціальний працівник: 

– 80% путівок в Трускавець оплачує підприємство, 20%  працівник, це приблизно 1700 гривень. Путівка розрахована на 14 днів. В суму входить оплата лікування, харчування і процедури. Я завжди стараюсь забронювати для наших працівників найкращі номери. 

– Для того, щоб отримати путівку, потрібно принести довідку від свого лікаря, яка надає право на санаторно-курортне лікування, відповідно до  захворювання. Вказати, на яке число буде зручно поїхати. Я телефоную в санаторій і замовляю путівку.

– У санаторії дуже хороша база. Можна здати різні аналізи, зробити багато різних процедур і значно покращити своє здоров’я.