Ласкаво просимо !

logotype

На заводі у Луцьку вручали “Оскар”

18.12.2017

“Народний Оскар-2017” – так назвали конкурс кращих працівників цього року на заводі «Кромберг енд Шуберт Україна Лу».

Вручення статуеток та гонорарів відбувалося під час щорічних загальних зборів компанії. Представлено було шість номінацій: “Улюблений шеф”, “Відкриття року”, “Талант року”, “Спортсмен року”, “Душа компанії”, “Кошелюб-2017”.

Фінансовий директор Олександр Шаварський ділиться, що до конкурсу готувалися декілька тижнів, оскільки переможців обирали самі ж працівники. Заздалегідь у корпоративному журналі, який випускається на підприємстві, було додано відривний талон, який кожен робочий мав можливість заповнити та вказати, кого вважає кращим  уномінаціях.

Таким чином “Народний Оскар-2017” отримали Ольга Кукса (“Улюблений шеф”), Сергій Петрик (“Відкриття року”), Леонід Приймачук (“Талант року”), Роман Харченко (“Спортсмен року”, “Кошелюб-2017”), Володимир Остапюк ( “Душа компанії”). Такий конкурс не лише мотивує, а й згуртовує колектив, вважає пан Олександр і додає, що компанія завжди ініціює різного роду дозвілля для колег.

Подарунки на цьому не закінчились, для найактивніших та найзавзятіших членів родини “Кромберг” представили декілька гран-прі. Сертифікат із грошовою нагородою за перемогу у шахах отримав Юрій Чучко. Хлопець каже, що не здивований грантом, адже виборов багато перемог у шахових турнірах і це не перша його відзнака в компанії, минулоріч він також став найкращих шахістом.

За активну участь в акції приведи друга “Кращий рекрутер-2017”, грант у розмірі 10 тис. грн, отримав Микола Хомяк, також нагородами відзначили футболістів та кращого тенісиста Павла Киша . Оригінальне гран-прі за пильність та небайдужість заслужив Віталій Соловей, який своїм професіональним оком вчасно виявляв технічні помилки.

Між найсумліннішими працівниками провели лотерею і п’ятеро переможців отримали грошові дарунки.

На подію зібралася величезна кількість кромбергівців, кожному кортілося почути про плани на майбутнє та про перспективу збільшення зарплати. Втішними новинами поділилось керівництво, адже на 2018 рік у першому півріччіі оплату праці збільшать на 15%, а нині до Дня Святого Миколая кожен отримає ще й премію. Окрім того, заявив Олександр Шаварський, луцьких кращих професіоналів чекають поїздки за кордон, де започатковується будівництво нових заводів “Кромберг енд Шуберт”.

Вітаємо “оскароносців”!

Улюблений шеф 2017 – Ольга Кукса

Відкриття року – Сергій Петрик

Талант року – Леонід Приймачук

Спортсмен року –  Роман Харченко

Душа компанії – Володимир Остапюк

Крошелюб 2017 – Роман Харченко