Ласкаво просимо !

logotype

ГЕНШТАБ ЗСУ ПОХВАЛИВ ЛУЦЬКИЙ “КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ”

24.06.2017

Комісія Генштабу ЗСУ після чотирьохденної перевірки військового обліку в області схвально відгукнулася про ТОВ “Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ”, де запровадили електронний облік.

Про це заявив начальник мобілізаційного управління – заступник начальника ГУ Генштабу ЗСУ, полковник Олег Бойко 23 червня, – повідомляються на сайті Волинської ОДА.

Члени комісії зауважили, що це підприємство, в якого варто повчитися організації проведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних.

Впродовж чотирьох днів представники Збройних сил України побували в різних установах та підприємствах області. Зокрема, вони перевірили Волинський обласний військкомат, Луцьку РДА, Луцький міськрайонний суд та об’єднаний міський військкомат. Крім того, Луцьку міську клінічну лікарню, СНУ імені Лесі Українки та ТОВ “Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ” тощо.

Члени комісії в загальному задоволені результатами перевірки військового обліку в області. На жодному з перевірених об’єктів комісія Генштабу ЗСУ не виявила посадових осіб, котрі не виконують свої посадові обов’язки.

За матеріалами – konkurent.in.ua