Ласкаво просимо !

logotype

Соціальні ініціативи

05.05.2020

Компанія «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» продовжує підтримувати соціальні ініціативи. Підприємство відгукнулося на запит про допомогу від луцького Будинку дитини. В період карантину ми допомагаємо доставляти до місця роботи працівників цього закладу, допоки не буде відновлено рух громадського транспорту. Партнером проекту виступило приватне підприємство «Транс-Волинь», з яким КроШу співпрацює вже багато років.

Нині ми вкотре переконуємося в тому, наскільки важливою є робота медичних працівників. В непростих умовах вони продовжують працювати та піклуватися про наше здоров’я. І не тільки в лікарнях чи поліклініках: ці ангели-хранителі виконують свою місію в компаніях, на виробничих підприємствах, установах та закладах.

У Будинку дитини, що у Луцьку, на цілодобовому вихованні перебувають 35 дітей, яким потрібний постійний нагляд та підтримка. У закладі працюють 80 спеціалістів – це лікарі, медсестри, молодший медичний персонал, вихователі, кухарі. Всім їм потрібно було доїжджати на роботу з різних куточків міста і, навіть, з-за міста.

Тому, підтримуємо хороші ініціативи та проекти, дотримуємося правил, бережемо себе та оточуючих!