Ласкаво просимо !

logotype
В Космічному напівмарафоні братимуть участь 200 крошівців Житомирського заводу        Реєструйтеся для участі у півмарафоні "Лучеськ-2019". Тих, хто здолає основні дистанції отримують грошову нагороду від підприємства. Деталі у соцпарцівника Н. Шевельової        Проект NCV закінчив свою роботу       Новий номер журналу Kroschu-info (Луцьк) вийде 29.07

Нові соціальні працівники та їхні функції

24.07.2018

З липня в структурі HR з’явився новий «спецпідрозділ». Так жартівливо в своєму колі називаємо соціальних працівників, які повною мірою мають реалізувати соціальну функцію. Яка ціль впровадження нового функціоналу працівників та чим саме вони будуть займатися?

 

Основні цілі:

‣     Розвиток соціальної емпатії на підприємстві ( поглиблення розуміння, емоційних проявів та переживань в колективі)

‣     Підвищення емоційного інтелекту серед працівників підприємства;

‣     Покращення мікроклімату в колективах підприємства;

‣     Покращення комунікації між працівниками заводу

 

Функціональні завдання:

‣     Визначення та слідкування за рівнем задоволеності роботи на підприємстві

‣     Допомога у вирішенні спірних питань на робочих місцях

 

А зараз давайте познайомимось із найпрекраснішими представницями соціального підрозділу. Іх троє, відповідно до кількості змін на заводі. Вони різні, але разом з тим дуже гармонійно доповнюють одна одну. Марина та Ірина – працівниці з чималим досвідом на посадах «тренер», а Олена – працівниця виробництва, комплектувальник з грудня 2017 року.

Марина Лукашевич, 29 років

Фахівець з соціальної роботи, зміна С

Марина працює на підприємстві з жовтня 2015 року, з 2016 року займала посаду помічника інструктора виробничого навчання (тренера).

Працюючи тренером, Марина не лише адаптувала нових працівників у виробниче середовище, а й, в першу чергу, надала значення соціальній адаптації та моральній підтримці новобранців. Саме до неї частіше всього зверталися КРОШУ-студенти за особистою підтримкою.

Марино, розкажи, які особливості твого стилю роботи з людьми?

– Я завжди згадую себе, коли я тільки прийшла на підприємство. Розповідаю свою історію становлення та розвитку. Доводиться дійсно багато уваги звертати на емоційний стан людей, часом пропускають через себе їхні історії, переймаюся ними. Та завжди раджу зробити так, як зробила б я на їхньому місці.

Отже, вибір дещо змінити спеціалізацію невипадковий. Якщо тренера можна віднести до вчителя, то соціальний працівник – і помічник, і консультант, і психолог одночасно.

– Тому, ця посада – мій наступний етап розвитку, який внесе зміни, перш за все, в моє життя. Надасть мені можливість розвиватися саме в соціальному напрямку, розставить акценти у сприйнятті робочих моментів та підтримці простим працівникам.

Ірина Антоненко, 40 років

Фахівець з соціальної роботи, зміна В

Ірина має персональний номер 187, відповідно працює давно – з 2015 року. Ірина теж з 2016 року була тренером виробничого навчання. На підприємство прийшла разом з подругою, подруга не стала працювати, а Ірина залишилась заради інтересу. Пізніше на завод влаштувався і чоловік Ірини, який наразі працює шпрінгером. Антоненки мають двох синів. Дмитро – молодший син, займається шахами, він брав участь в корпоративному шаховому турнірі та став призером.

Ірино, які Ваші очікування та побоювання від нової посади?

– Мені б дуже хотілося, щоб наші працівники отримували таке саме задоволення від роботи, яке отримую я. Робочий тиждень пролітає дуже швидко, а на вихідних я чекаю моменту, коли побачу своїх колег. А з іншої сторони я переживаю, щоб виправдати покладені на мене сподівання, бути корисною та ефективною для людей.

Чи готові Ви до емоційного навантаження, тому, що робота з людьми – це завжди нелегко?

– Після роботи тренером цього не боюся. Тому, що навіть після двох років роботи, працівник все-рівно звертається до тренера, ділиться новинами, переживаннями. Ми (тренери) для них, як перша вчителька, яку завжди пам’ятають та поважають. Навіть коли людина звільняється, ми сприймаємо це, як власну втрату.

Олена Дяченко, 22 років

Фахівець з соціальної роботи, зміна А

Олена – наймолодший представник соціального напрямку в роботі з персоналом. Але для забезпечення своїх функцій. Олена прийшла на КРОШУ в грудні 2017 року та є відносним новачком, тому своїй роботі це сприятиме більшому розумінню працівників виробництва. Призначення Олени на посаду соціального працівника – хороший приклад обіцяного кар’єрного розвитку при працевлаштуванні на завод.

Олено, що спонукало тебе заповнити анкету на посаду соціального працівника?

– Робота на підприємстві мені дуже подобається. Я розумію важливість соціальної адаптації нових працівників і, коли я побачила вакансію соціального працівника, то одразу вирішила спробувати себе.Насправді легко прошйла 2 етапи співбесід, хвилювася лише на етапі очікування результату.

Значить, ти – хороший кандидат. Розкажи більше про себе.

– Я ще навчаюся в ЖДУ на факультеті іноземної філології на 4‑му курсі. Проживаю в с. Глибочиці, працювала в школі вчителем початкових класів. Пробувала себе в політичній діяльності. Моїм великим захопленням є вивчення німецької мови. Саме спілкування з іноземними колегами стало поштовхом для вивчення англійської та німецьких мов. Мала досвід перекладача в робочих умовах – дуже сподобалось, отож сподіваюся, що знання мови теж знадобиться в моїй подальшій роботі.

Бажаємо дівчатам успішного початку роботи з новим функціоналом та вдалої співпраці з великим колективом КРОШУ!


Gravityscan Badge