Ласкаво просимо !

logotype

Нові проекти Kroschu LU: цифри, факти…та емоції.

25.05.2019

Так, у кожній великій справі є місце для емоцій, адже саме вони нас надихають і рухають вперед

“Ніхто ніколи не дає нових проектів заводу, який працює погано”

 

Вікторія Пазичук, керівник відділу виробництва: 

Перш, ніж говорити про плани розвитку нових проектів, треба  подякувати всім працівникам нашого підприємства за те, що ми маємо ці проекти!  Без праці кожного з вас це було б неможливо. Ніхто і ніколи не дає нових проектів заводу, який працює погано. В першу чергу це праця людей на лініях, простих працівників – вони показали, що продукція виготовлена ними задовольняє вимоги найвибагливіших клієнтів.  

Ми заслужили довіру вимогливого клієнта! І я вірю в своїх людей – команда не підведе! 

 

Нові проекти: що потрібно знати 

Запуски будуть відбуватись протягом всього 2019. Вже в березні стартував перший проект F56 – це класичний Mini Cooper S. Наступний проект починатиме набирати потужності з червня, це F55 – 5-ти дверна модифікація того ж Mini Cooper S. Третій проект почне роботу з жовтня — F56BEV, це Електро Mini Cooper. І на кінець року, тобто в листопаді, ми стартуємо з F54 – це модель Mini Cooper Clubman. Всього на всі проекти планується близько 1200 працівників. А максимальна денна кількість проводок з усіх цих проектів становитиме 1000-1300. 

 

Наталія Єпіхова, менеджер з впровадження та розвитку нових проектів (керівник з якості BMW  проектів)

Для нашого підприємства ці проекти дадуть дуже багато робочих місць. Ми значно розширимося. Дуже круто і я особисто  дуже пишаюся тим, що ми робитимемо величезний об’єм продукції для автомобілів BMW Mini. Я завжди говорю, що скільки б складових в автомобілі не було (двигун, шини)?  та без нашої кабельної мережі, автомобіль не поїде. Проводка дає автомобілю життя. 

Для наших працівників це теж своєрідний challenge, бо для замовника BMW Mini це дуже важливий етап, на який вони покладають великі сподівання. Ми для них поки що невідомі, вони не працювали з КроШу. У них завжди був один постачальник – Draexlmaier, який виготовляє всі проводки. В них своя якість, свої контактні персони, а ми – нові партнери. Тому нам потрібно показати свій рівень і дати зрозуміти, що він є досить високим. 

Забіжу трішки наперед і скажу, що з жовтня в нас стартує проект F56BEV, це Електро Mini Cooper. Для нас це дуже важливий і цікавий проект. Раніше автомобільна компанія проводила багато тестів, результати були незадовільні (недопрацьований концепт). Але цього року, восени, на ринку з’явиться  перший гарненький електро-Mini, кабельна мережа до якого виготовлятиметься в Україні, на нашому заводі, і це чудово. Це перший наш проект. 

Крім цього, в нас є ще три великих проекти, в яких через певні події Draexlmaier не може бути постачальником кабельних мереж. Постачальником буде “Кромберг енд Шуберт Україна Луцьк”. 

Серед них – проект Mini 3-Turer (F56). Спочатку на лініях в Оксфорді їхатиме і наша проводка, і від Draexlmaier. Буде порівнюватися якість за дуже суворими критеріями, тому наша продукція буде розглядатися, образно кажучи,  під величезною лупою. 

Також ще є F54, це такий гарний Mini Сlubman. Та F55 – 5-ти дверна модифікація того ж Mini 3-Turer (F56). Це наші нові цікаві проекти і вже в наступному році ми повністю переймемо всі проекти і будемо для них єдиним постачальником кабельних мереж. А поки що працюватимемо разом із Draexlmaier. І поступово обсяги виробництва у нашого конкурента спадатимуть, а наші наростатимуть. Вже зараз замовник каже, що наші проводки кращі, це дуже приємно. 

Про терміни 

Коли новий автомобіль виходить на ринок, то життя проекту не може тривати вісім років, як це відбувається зазвичай. Автомобіль кілька років продаватиметься (в цьому  випадку до 2023-го), тоді проводиться фейстюнінг, усуваються помилки, враховуються побажання покупців. Далі автомобіль оновлюється і проект продовжується, бо не може бути закінчення проекту електрокара, коли весь світ переходить на енергію електрики. 

Завершення теперішньої фази у проектах F54, F55, F56 планується на 2025 рік. І, відповідно, знову фейстюнінг, великий пакет змін і  – поїхали далі!  

Про нововведення

Платформа, на якій виготовляється продукція – є одна і та ж. Тобто продукт між собою схожий на відсотків сімдесят. Щодо нововведень, то поки що не можу нічого сказати. 

Скажу лише, що в центральному офісі створили Відділ інновацій. Там працюють над тим, щоб зробити виробництво більш зручним і рентабельним. Так як у нас в Луцьку масштаби виробництва великі, то, можливо, якісь нові технології, якісь інновації будуть тестуватися саме тут. Коли і що – наразі секрет.

 

Олександр Єпіхов, керівник проектів

Клієнт очікує від нас високої якості і потрібної  кількості. Ми маємо без жодних затримок постачати якісний продукт. Ми спланували виробництво від малої кількості. Спочатку виготовляли тренувальні проводки, щоб працівники навчились робити це якісно  і у відповідному темпі. 

F56 – це перший проект у співпраці з Оксфордом, він найменший – трьохдверний Mini Cooper. Працівники лінії швидко увійшли в курс справи.  Ми провели їм навчання. Також в нас є група наставників, які самі пройшли навчання і протягом двох тижнів навчали інших. 

Перші зміни приступили до роботи досить успішно. Ми вкладаємося в терміни, навіть трохи перевиконуємо план.

Зараз повертаються працівники з Мексики, тому зробити запуск інших ліній буде простіше.  адже це люди, які вже на заводі працюють давно і мають багато досвіду.

Мені приємно, що  люди, які раніше працювали зі мною на NCV 3 тепер переведені на нові проекти. Це і начальники змін,  і майстри. Всі вони досвідчені працівники, тому я думаю, що проблем у нас не буде.

Щодо клієнта, то він дуже вимогливий і прискіпливий. Нас це стимулює нас ставати кращими.