Ласкаво просимо !

logotype

Крошенята, на старт!

02.09.2018

Відправляючи дітей до першого класу, батьки відкривають нову сторінку сімейної історії, відчувають неабияку  відповідальність та покладають на малят найкращі надії. 

2 вересня ми вирішили підтримати своїх працівників, які вперше ведуть дітей у школу,  та привітати самих крошенят з такою визначною подією. На Майдані Михайлівському 160 дітей з батьками зібралися на космічну зарядку. Веселі старти, розваги та ігри провели для школярів тренери Родинного центру «ЛЮБОТА». А пізніше команда КРОШУ привітала їх з початком шкільного життя і подарувала символічні спортивні подарунки: сумки для спортивного взуття, бейсболки та пляшечки для води, які зручно брати з собою, як в школу, так і на спортивні заняття.

Бажаємо крошенятам-першачкам успіхів не лише у навчанні, а й у творчості та спорті.

А ви, батьки, не забувайте, що, як казав лікар Комаровський, щаслива дитина – це, перш за все, здорова дитина! А отже, займайтесь спортом, долучайте дітей, проводьте вільний час разом весело та корисно.

За ідею Космічної зарядки і сприяння у проведені свята дякуємо Житомирській міській раді, а особливо, Управлінню у справах сімї, молоді та спорту!