Ласкаво просимо !

logotype

#Kroschu_family Day

05.11.2018

Безпрецедентне сімейне свято відбулося 3-го листопада на заводі «Кромберг енд Шуберт» в Житомирі! Смачна вулична їжа, різноманітні розваги та знайомство з виробництвом чекали на родини крошівців.

#Kroschu_Family Day – це фестиваль для працівників та їхніх сімей, присвячений третій річниці від початку роботи заводу та розширенню виробництва. Основною ідеєю свята було показати родинам крошівців не лише потужності заводу, виробничий процес та робочі місця близьких, а й дух та єдність колективу. Дійсно, де б могли зустрітися працівників трьох змін? Та ще й зі своїми сім’ями. Тієї суботи ніхто з працівників не поспішав на зміну, не вдягав спецодяг та усі з радістю перебували на території підприємства більше 8‑ми годин. Свято розпочалося з ознайомчих екскурсій виробництвом. Усі бажаючі мали змогу побувати в серці заводу!

Фотосесії на тематичних фото-зонах, цікаві локації від партнерів (МЦ Асклепій та Відновлення, Шахової школи «Інтелект», Спортивного клубу Street WorkOut), також фото-виставка, показ корпоративних фільмів в домашньому кінотеатрі – неповний список розваг для гостей фестивалю.

Звичайно, найпопулярнішою зоною стала зона фудкортів. Смачна вулична їжа, свіже м’ясо на грилі, шашлик, сосиски та гарячий глінтвейн зігрівали гостей свята на майбутній рампі розширеного виробництва.

Навіть на святі діяла традиційна знижка на їжу – кожній сім’ї видавалось по 1‑му жетону на особу, який компенсовував 36 грн. на будь-якій точці продажу смаколиків.

Але найбільше захвату та емоцій викликала Дитяча зона KROSCHU AUTOLAND.  Кожній дитині видавалася мапа зупинок-заправок, пройшовши всі та зібраши наліпки, малюк отримував пам’ятний подарунок – машинку Kroschu з корпоративною символікою. За найскромнішими підрахунками в дитячих розвагах прийняло участь близько 1500 дітлахів.

Різноманіття активностей вразило навіть найвибагливіших: Таверна шаленого троля, Ремонтна майстерня Сімки і Нолика, гігантська  розмальовка, казкове містечко «Поліробокар», безліч майстер-класів, Солодка заправка, Photo-заправка, міми та аніматори. Та особливий захват викликало Шоу Трансформерів!

Драйвовий концерт від кавер-бенду «ДЕБОШ», DJ-сет, світлове шоу  та виступ інтерактивного робота Пульсара не залишили байдужими нікого. Танцювали та розважались усі! Видовищним також видалось шоу «Street workout» від молодих та завзятих партнерів з Iron Will.

 

Не обійшлося і без поважних гостей. Міський голова, а також ключові партнери підприємства залюбки відвідали захід.

Технічний директор Славомір Качмарек каже, що у Житомирі на «Кромберг енд Шуберт» за три роки вдалося зробити те, до чого інші підприємства йдуть роками. Найбільш неоціненним є той корпоративний дух та атмофера, які наповнили колись порожні стіни, вдихнули у них життя.