Ласкаво просимо !

logotype
В Космічному напівмарафоні братимуть участь 200 крошівців Житомирського заводу        Реєструйтеся для участі у півмарафоні "Лучеськ-2019". Тих, хто здолає основні дистанції отримують грошову нагороду від підприємства. Деталі у соцпарцівника Н. Шевельової        Проект NCV закінчив свою роботу       Новий номер журналу Kroschu-info (Луцьк) вийде 29.07

Екстрим заради згуртування

30.07.2018

Враження від незвичного командного  тренінгу

32 години нон-стоп емоцій, підтримки, драйву, нових відкриттів, хвилювань, гордості за себе та команду. І врешті-решт – перемога! Перемога  кожного, хто взяв участь у командному екстрім-тренінгу, який пройшли крошівці у липні. Пройшли сміливо, впевнено, гідно та по-крошівськи драйвово.

Ходили по канату, блискуче виконували завдання нічного квесту, були трошки акторами, трошки екстрималами і безумовно, показали, що команда Kroschu – міцна, незламна, рішуча і здатна долати все!

Найяскравіші враження – із перших вуст.

 

Віктор Боровик – керівник проектів та програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва

Враження від квесту тільки позитивні. Тут були завдання як на фізичну, так і на стратегічну складність. Команда мала вибудувати стратегію подолання всіх перешкод. Нам вдалося зібрати хорошу команду з різних людей, різних відділів.

Спочатку була теорія – нас ознайомили з тим, що ми мали робити. Слід було придумати  назву та девіз команди. Потім ми виконували поставлені завдання. Все слід було робити мовчки, в цьому була основна складність і водночас – основна цікавість. Ми навчилися розуміти один одного лише за допомогою погляду. Це дуже згуртовує команду, вчить прислухатися до своїх колег. Команду ми назвали «Німі риби». Найцікавіше ж почалося опівночі.

Ми отримали завдання підготувати рольову сценку. У ній потрібно було зобразити гуцулів, одягнутих у традиційне вбрання, приготувати їхні традиційні страви: грибну зупу та банош, написати та заспівати гуцульську пісню, зробити фото біля 2-ох літаків. Також у сценці слід було зобразити туристів і альпіністку. На виконання цього всього давалося 8 годин.

Основою успішного виконання завдань була командна робота, взаєморозуміння та взаємовиручка. Все залежало від вміння кожного працювати в команді. Хтось краще міг впоратися з фізичними завданнями, хтось давав слушні поради щодо вироблення стратегії.

Вважаю, що такі квести потрібно проводити частіше і залучати до участі більшу кількість працівників – майстрів, старших зміни. Вирішення таких складних і цікавих завдань всією командою дає краще розуміння один одного.

 

Ольга Дарчик – фахівець з питань зайнятості підвідділу підбору персоналу відділу з управління персоналом

Було дуже цікаво і пізнавально. Я зарядилася позитивною енергією надовго.

Під час квесту кожен з нас був лідер і водночас кожен – командний гравець.

Перше теоретичне командне випробовування було влаштоване для того, щоб побачити, як ми реалізовуватимемо свої сили, як ми прислухаємось один до одного.

Завдання були орієнтовані на командну взаємодію: домовитися між собою, правильно розподілити сили та досягти хорошого результату. Всі учасники з різними фізичними можливостями, але саме завдяки правильному розподілу сил, ми змогли все зробити швидко. Коли хоча б один учасник помилявся, всі мали повторити завдання спочатку. Кожен мотивував і підтримував один одного. Звинувачень чи претензій ні в кого не було. Навпаки ж, ми навчилися контролювати свої емоції та працювати на 110 відсотків.

Також нас перевіряли на уважність, бо під час виконання завдань слід було постійно підтримувати зв’язок із нашою базою. Це були випробовування на кмітливість, вміння приймати рішення, швидкість виконання завдань та орієнтування.

Що для мене було найважчим? Не знаю, напевно зберігати спокій у перший час, поки ми ще не стали справжньою командою.

Боротьби за лідерство у нас не було, всі сили спрямовувалися на досягнення результату. Лідери команди змінювалися залежно від ситуації і завдання, яке потрібно було виконати. Хто в чому більше обізнаний та зможе принести користь, той і ставав за командний штурвал.

Я б із задоволенням взяла участь у такому квесті ще раз. І думаю, що було б дуже добре, якби працівники всіх відділів пройшли такий курс.

 

Інна Бесарабова – менеджер зовнішньоекономічної діяльності

Я знала куди йду і була готова до таких завдань. Раніше брала участь у подібних квестах. Мені дуже подобається проводити вільний час саме у такий спосіб. Це цікавий, пригодницький, насичений і зовсім не банальний відпочинок.

Користь таких квестів у тому, що ти краще дізнаєшся людей, з якими працюєш, бачиш їхні приховані риси характеру, можливості.

Успіх тут залежить від усієї команди загалом і від кожного учасника зокрема. Кожен має допомагати один одному.

Після таких змагань змінюється ставлення до своїх колег. Колективу потім легше працювати. Це дуже корисно.

 

 

Федір Тарасюк і Оксана Маковецька – економісти з планування відділу логістики

Федір більше відповідав за творчу частину завдання:

– Я працював над словами пісні. Шукав твори на гуцульській в Інтернеті і переробляв їх. Фактично ми написали свою пісню. Інтернетні твори слугували прикладом.

Оксана відповідала за страви.

Оксана:

– Була думка приготувати страви вдома, або привезти сюди мультиварку. Але потім ми вирішили, що краще їх замовити і почали шукати ресторацію, яка працює допізна та погодиться для нас це зробити. О пів на другу ночі ми знайшли таке місце, але там не було пшона – обов’язкового інгредієнту. Так так, ми ще їздили купувати пшоняну крупу.

Нелегким завданням було посеред ночі знайти три гуцульських костюми. Спершу ми думали орендувати їх у драмтеатрі, оскільки мали там знайомих людей. Але потім я згадала, що мій друг – власник принтингової компанії. Я йому зателефонувала, він погодився і через 15 хвилин уже сидів за комп’ютером і розробляв дизайн вбрання. Ми приїхали до нього, коли костюми вже були готові до друку. Ми їх ще приміряли, підігнали розмір під виконавців ролей.

О 5 ранку ми їхали у Волинський музей військової техніки, щоб зробити фото на фоні двох літаків. Це було одним із завдань. Запам’ятався момент, коли ми на світанні всією групою вибігали з території заводу і люди, які приїхали на роботу запитали нас, що тут відбувається. Ми відповіли, що вони скоро про все дізнаються. «Кромберг не перестає дивувати», – сказав хтось із них. І це дійсно так.

Завдяки цьому квесту ми відчули що таке справжня дружня команда. Ми на своєму ж прикладі побачили, що таке згуртована праця, правильне прийняття рішень та рух до перемоги.

Також кожен міг усвідомити, що його помилка шкодить всій команді. Було добре видно ціну помилки, так само, як це відбувається на виробництві. Квест нас дуже згуртував і нагадав, що від нашого порозуміння, від дружньої командної праці залежить не тільки результат змагання, а й успіх підприємства.

Ми дуже вдячні за таку пригоду і надіємося на продовження.

 

Інна Нагурна – менеджер з безперервних покращень

Я вражена. Не часто говорю це слово, але зараз воно дуже доречне.

Сподобалися нічні квести і їх екстрим. Сподобалася взаємодія в команді. Якщо спочатку хтось активніше брався до роботи і потім вже стомлювався, то його замінювали інші.

У нас зовсім не було конфліктів. Хлопці підтримували дівчат, дівчата – хлопців. Кожен робив те, що вмів і допомагав команді – чим міг. Хтось брав автомобіль, хтось привозив потрібні речі і так далі.

Під час змагання все зводилося до того, що виробити дієву стратегію. Ми прислухалися до думки кожного і нам з першого разу вдалося скласти хороший план.

Квест дав змогу краще зрозуміти один одного.  Я впевнена, що це позитивно вплине на нашу роботу.

 


Gravityscan Badge