Ласкаво просимо !

logotype

Екскурсія для колег за фахом

29.10.2019

«СКАЗАТИ ОГОГО – ЦЕ НІЧОГО НЕ СКАЗАТИ!» – такою була реакція білоруських гостей, представників Клецького механічного заводу, коли вони побачили наше підприємство.

Заступник директора з виробництва Іван Кульчик та головний інженер Сергій Захаревич приїхали до нас разом із представником компанії Тайко Електронікс Тарасом Станьчиком, якого і попросили домовитися про екскурсію на Кромберг енд Шуберт.

Про виробничі процеси, партнерів та напрямки роботи гостям розповів інженер Дмитро Верцінський. Білоруси уважно слухали, роздивлялися, задавали багато питань та відразу ж обговорювали, що саме хотіли б запозичити.

– На нашому підприємстві теж масштабне виробництво і в Білорусії Клецький завод є одним з найкрупніших, але територія його цеху зайняла б лише невеличку частинку вашої площі. У нас всього триста п’ятдесят працівників, проти ваших п’яти тисяч, – говорить Іван Кульчик.

Основною метою візиту іноземних гостей було бажання подивитися на передові технології у виробництві і вони були просто в захваті.

– Коли два роки тому був у Китаї на заводі з виробництва джгутів, то думав, що мене вже нічим не здивуєш, – додає головний інженер Сергій. – Але у вас рівень дуже високий. Більшість процесів автоматизовані. Ми приємно здивовані і дуже задоволені такою екскурсією.

А нам приємно чути такі відгуки про підприємство;)