Ласкаво просимо !

logotype

У перший клас з шкільними рюкзаками від «Кромберг енд Шуберт Житомир»: підприємство привітало родини «крошенят» з Днем знань

17.01.2020

2 вересня 2019, 11:20

На підприємстві «Кромберг енд Шуберт Житомир» є багато добрих традицій, одна з яких вітати з Днем знань працівників, які вперше збирають своїх діток до школи. У минулому році «крошенята»-першокласники отримали подарунки спортивного спрямування. Цьогоріч кожному школярику дістався яскравий та зручний шкільний ранець.

«Найбільшою цінністю для нашого підприємства є, перш за все, люди, наші працівники, тож користуючись нагодою свята Дня Знань, ми вітаємо наших працівників, які у своїй більшості є батьками. Хочемо побажати їхнім дітям міцного здоров’я, впевненості у власних силах і відвертого прагнення до нових знань. Оскільки велика кількість наших «крошенят» йдуть цього року в перший клас, керівництво прийняло рішення зробити корисні подарунки «першачкам» у вигляді шкільних рюкзаків», – привітали з Днем знань працівників та їхніх дітей, а також всіх батьків та школярів Житомирщини на «Кромберг енд Шуберт Житомир».

При виборі шкільного ранця на підприємстві врахували вподобання сучасних дітлахів: дівчаткам замовили яскраво-рожеві ранці, хлопчикам – у більш спокійних блакитних відтінках. Загалом придбали 196 таких рюкзаків. Також, за словами керівника групи з соціальної роботи «Кромберг енд Шуберт Житомир» Наталії Дорофеєвої, при купівлі подарунків врахували зміни в системі освіти, а саме те, що діти вже не будуть носити з собою важкі підручники та багато інших речей, а тому придбали легкі, негроміздкі, практичні рюкзаки: для першого року навчання – якраз те, що треба.

На підприємстві планують продовжувати таку добру традицію, адже переконані, що задоволення дітей та вдячність їхніх батьків – найкращий результат турботи підприємства про своїх працівників.

Окрім подарунків для першачків, «Кромберг енд Шуберт Житомир» може похвалитися й іншими цікавими заходами.

«Підприємство допомагає організовувати дитяче дозвілля і вже цього року кілька десятків «крошенят» чудово відпочили у літніх таборах, а впродовж навчального року матимуть можливість відвідувати різноманітні гуртки і секції. Також ми дбаємо і про майбутнє поповнення в родинах своїх працівників. Усім майбутнім мамам, які йдуть у декретну відпустку, ми даруємо Baby Box «Подарунок для крошенятки», в якому є усе необхідне для перших місяців життя малюка», – розповідає фахівець з соціальної роботи «Кромберг енд Шуберт» Олена Уманська.

Разом з тим на «Кромберг енд Шуберт Житомир» не забувають дбати і про самих працівників. Тут діє програма недержавного пенсійного страхування та медичне страхування. Бажаючі працівники мають можливість отримати сертифікати на отримання послуг у приватних медичних центрах, або знижки на відвідування спортзалів. А ще на «Кромберг енд Шуберт» вміють організувати цікавий відпочинок і практикують регулярні тури вихідного дня, що неабияк згуртовує колектив.

Житомир.info

https://www.zhitomir.info/news_186546.html?fbclid=IwAR2mNrSCBj_a4xlqN3St_Z1hLixkY0EcoRtyXxAp4ZrYjluxpVQ5vcZx0Q4