Ласкаво просимо !

logotype

Проєкт МАN HNMR

20.02.2020

Михайло Бруновський

Начальник виробництва

 

«Кромберг енд Шуберт Житомир» має бути найуспішнішим підприємством серед всієї групи Kroschu. Це наша спільна мета, адже економічна ефективність підприємства — це співвідношення отриманих результатів виробництва, тобто виготовленої продукції, витрат праці та засобів виробництва.

Усе дуже прозоро та зрозуміло — ми виготовляємо якісну продукцію у потрібній кількості та отримуємо оплату від замовника. Якщо команда виробництва працює ефективно та злагоджено, виготовляє якісну продукцію у тій кількості, яка потрібна нашому замовнику, працівники отримують протягом року:

  • підвищення заробітної плати;
  • премію за лояльність;
  • мотиваційний соціальний пакет;
  • нові проєкти;
  • нові робочі місця

Переконаний в тому, що проєкт МАN HNMR буде динамічно розвиватись на нашому підприємстві, показувати високі результати і колектив поповнюватиметься новими працівниками.

Обов’язково, кожен працівник молодого колективу буде пишатися своєю роботою та щодня зростатиме як професіонал своєї справи.

 

 

Проєкт МАN HNMR — унікальний проєкт з великими перспективами

 

У березні 2018 року завод «Кромберг енд Шуберт Житомир» був номінований на виробництво проводок для вантажівок концерну МАN.

У чому полягає унікальність проєкту, хто працює над ним вже зараз, скільки людей планується долучити до роботи і якими темпами нарощуватиметься виробництво — про все це ми запитали у Олега Любчука, який є керівником проєкту.

 

Працювати на «Кромберг енд Шуберт» Олег розпочав у Луцьку в 2006 році. Поступово пройшов усі сходинки кар’єрного зростання: зі звичайного оператора верстатів з програмним керуванням до начальника дільниці. З 2016 року він працює в Житомирі керівником підвідділу порізки та попередньої підготовки.

Олеже, ти є керівником проєкту МАN HNMR, розкажи про цю роботу і команду, яка працює з тобою.

Так, зараз я є відповідальним і за проєкт МАN HNMR з боку виробництва. Вирішив спробувати свої сили в іншому напрямку, безпосередньо у виготовленні бортової кабельної мережі, адже розвиватись, вчитись новому та рухатись вперед — ніколи не пізно. Також зі мною над проєктом працює чудова команда професіоналів з різних відділів підприємства, таких як технічний відділ, логістика та якість.

Особливо хочу відзначити роботу двох майстрів: Юлії Першини та Аліни Ткаченко, для них цей проєкт став

 своєрідним випробуванням, оскільки свою професійну кар’єру дівчата розпочинали на VK звичайними працівниками. На проєкті Юля та Аліна розкрили свій потенціал і зарекомендували себе висококваліфікованими спеціалістами.

На якому етапі проєкт знаходиться зараз, і як змінюватиметься впродовж 2020 року?

На даний час проєкт МАN HNMR вже пройшов усі стадії розвитку і з початку грудня 2019 року ми виготовляємо серійну продукцію, щоправда, ще у невеликих кількостях, але у нас все попереду. Весь проєкт складається з декількох ліній, на кожній з яких виготовляється окрема частина проводки на кабіну, а вже під час монтування в каркас автомобіля вона стає суцільною.

2020-й це нарощування наших потужностей та ефективності, оскілки ці два показники демонструють динаміку розвитку проєкту. З початку 2020 року ми повинні виготовляти 10 комплектів, а вже наприкінці року кількість виготовленої продукції досягне 250 проводок щоденно.

Зі свого боку ми прикладемо максимум зусиль, щоб досягти запланованого результату, адже від нас цього очікують замовники. Маю надію, що наш проєкт буде таким же масштабним та успішним, як і сам автомобіль, а всі наші зусилля та старання будуть відзначенні нагородою «Проєкт року».

Яку кількість працівників потребує проєкт МАN HNMR?

Буквально рік тому на проєкті було 20 працівників, зараз нас вже 80, у середині травня 2020 року кількість досягне 350 працівників, до кінця 2020 року на проєкті працюватиме понад 500 працівників, а у наступному 2021 році 800.

У чому полягає особливість МАN HNMR, і до чого мають бути готові люди, які прийдуть працювати у проєкт?

Наш проєкт є унікальним та єдиним у сім’ї «Кромберг енд Шуберт», адже поєднує в собі безліч процесів, що виконуються лише у нас. Також проєкт є унікальним через велику кількість зварочних вузлів та своєрідну кольорову гамму проводів. Проводка складається лише з трьох кольорів: білий, рожевий та коричневий. У процентному співвідношенні 85% проводів у проводці – білі. Така конструктивна особливість створює певні складнощі й вимагає максимальної уважності та сконцентрованості від працівників.