Ласкаво просимо !

logotype

Професійна коучингова підтримка ОНЛАЙН

22.04.2020

Звичний і такий знайомий світ раптом стрімко став змінюватись.

Ви розгублені? Вам і близьким вам людям потрібна допомога і підтримка?

Більшість з нас зараз в гострому стресі. І це нормально. Це звична реакція мозку на невизначеність і не прогнозованість майбутнього. І прояви тут можуть бути різні:

  відчуття внутрішнього спустошення

  не знаєш за що хапатися

  сили вичерпались

  старі методи пріоритезації не працюють…

Проте, важливо не застрягнути в цьому, щоб гострий стрес не перейшов у хронічний. Криза закінчиться, а ми продовжимо жити. І якими ми вийдемо з неї, залежить від наших виборів сьогодні.

Можливо, темпоритм у декого з нас у зв’язку із загальним карантином трішки  сповільнився, та повністю життя на паузу не поставиш. Тож вміння адаптувати себе і своє життя до того, що відбувається зараз у світі, – це найголовніше завдання.

Не чекати, що саме розсмокчиться або директор все вирішить, а приводити себе в ресурс, приймати дорослі рішення, адекватні новим реаліям, і діяти, щоб виринути з океану турбулентності оновленими на гребені можливостей. Ми не вибирали, ситуацію, яка склалася довкола нас, та ми можемо обирати свої реакції на цю ситуацію – думки, що з’являються у нас в голові, слова, які ми промовляємо та вчинки, які здійснюємо.

Які сьогодні мають бути – думки, слова, дій, щоб підтримувати себе в ресурсі під час карантину?

Важливо знайти ті механізми, які будуть дієвими саме для Вас.

Можна пошукати СПОСОБИ САМОПІДТРИМКИ на просторах інтернету, чи скористатися переліком порад про подолання паніки, який нещодавно був опублікований у FACEBOOK на  сторінці Kromberg & Schubert Zhytomyr

Або ж звернутися за ПРОФЕСІЙНОЮ КОУЧИНГОВОЮ ПІДТРИМКОЮ, яку в умовах загального карантину наша колега Інна Чернишова (професіонал з навчання та розвитку персоналу) готова надавати працівникам компанії. Те, за що на ринку люди платять значні кошти, наші працівники отримують безкоштовно.

Коучинг – не панацея від усього. І при цьому, деякі з питань, що найчастіше звучать сьогодні, це ті випадки, в яких коучинг може бути вкрай результативним і корисним. Це може бути простий і дуже своєчасний спосіб змінити ситуацію на краще.

Просто напишіть Інні у Viber (093 997 30 49), або ж Messenger і вона впродовж 24-годин зв’яжеться з вами, щоб домовиться про дату та час для проведення 30-40 хвилинної онлайн-сесії, щоб допомогти вам якісно перебудуватися (трансформуватися), згідно ситуації та її умов.

Взаємодія відбувається за допомогою сучасних засобів зв’язку: Skype, Viber, Messenger.

Бережіть себе та своїх близьких – подбайте про власне фізичне та психоемоційне здоров’я!

А яким способом самопідтримки ви скористаєтесь – це лише ваш вибір.