Ласкаво просимо !

logotype

Нові можливості, плани на 2020 рік і слова подяки – на «Кромберг енд Шуберт» традиційно провели святкову зустріч колективу

20.02.2020

На підприємстві «Кромберг енд Шуберт» у Житомирі вже стало хорошою традицією перед новорічними та різдвяними святами проводити зустріч колективу, щоб підсумувати зроблене, нагородити кращих працівників та розповісти про плани на наступний рік. Така святкова зустріч відбулася 16 грудня у «серці» заводу – на території виробництва, адже саме тут народжується історія успіху кожного із працівників. На початку заходу для колективу «Кромберг енд Шуберт» виступили вихованці Центру танцю «Аванте».

«У нас така подія відбуається кожного року, це традиція. Сьогодні ми зібрались, щоб подякувати нашим працівникам за 2019 рік, розповісти як працюватимемо у 2020 році та привітати усіх з новорічними святами. Через гарну працю наших людей в Житомирі ми отримали нові проєкти MAN і Skoda, які запрацюють в наступному році. Це дуже непроста і специфічна робота. Це додатково 1000 робочих місць. Це збільшення інфраструктури в селі Оліївка, додаткові гроші до бюджету. Сьогодні знайти нового клієнта – дуже тяжка справа, і рідко вдається знайти такого клієнта, який може дати роботу 1000 людям. Багато чого було вже зроблено і багато нових речей перед нами», – зазначив технічний директор Славомір Качмарек.

На сьогодні «Кромберг енд Шуберт» у Житомирі став одним з найпотужніших підприємств і яскравим підтвердженням цього є показники роботи. Кожен робітник за ефективну працю має можливість отримати премію, а за минулий рік заробітна плата працівників заводу збільшилась на 20%.

«Протягом року ми двічі піднімали заробітну плату і вона збільшилася на 20%. 2019 рік для нашої корпорації фінансово став дуже важким. Але завдяки злагодженій роботі та ефективності протягом цього року ми могли створити певні резерви для того, щоб перед новорічними святами усі мали додаткову виплату, вона неформально називається 13 зарплатою, а, насправді, це – премія за лояльність усіх працівників до підприємства, до колег», – розповів фінансовий директор Олександр Шаварський.

Завод «Кромберг енд Шуберт» нарощує свої потужності, створює необхідні умови для комфортної та якісної роботи працівників та надає усі можливості для розвитку. І на першому місці для керівництва – здоров’я персоналу. Окрім вже існуючих соціальних послуг у новому році всі працівники заводу зможуть пройти безкоштовне медичне обстеження.

«На підприємствах ми запровадили безкоштовне обстеження наших працівників, зокрема жінок. Коли ми запропонували пройти мамологічне дослідження, то змогли виявити новоутворення на початкових стадіях і фактично врятувати більше 20 співробітників. Ті медичні огляди, які ви проходите щороку, вони не до кінця нас влаштовують особливо з огляду на те, що вони не завжди на ранніх стадіях можуть виявити сигнали про хронічні хвороби. Ми вирішили запровадити більш якісне обстеження наших працівників за рахунок компанії. У рамках щорічного огляду клініка «Сінево» запропонувала нам дослідження стану здоров’я чоловіків та жінок. Є великий пакет досліджень, більше ніж на 40 показників, який  в ринковій ціні коштує близько 3,5-4 тис. гривень. Кожен з вас зможе пройти таке безкоштовне обстеження у пунктах компанії «Сінево», які найближче знаходяться до вас. Ця ініціатива спрямована на турботу про вас», – анонсував нову можливість колективу Олександр Шаварський.

Також він подякував усім за підтримку та роботу і зазначив, що з наступного року на підприємстві буде новий фінансовий директор з Німеччини.

Особливістю заходу стало нагородження кращих працівників підприємства. Подяки і нагороди отримали Надія Моргалюк, Інна Кирильчук, Тетяна Марусова, Леся Гренчерик, Олександр Демчук, Богдан Шакура, Іван Баранов, Олег Топал та Костянтин Магалецький.

На підприємстві створені всі умови для професійного розвитку працівників. Завдяки наполегливій праці, ефективній роботі та бажанню кожен працівник може дорости до директора. Михайлу Бруновському знадобилось багато років і зусиль, щоб з простого працівника стати начальником виробництва. У компанії він працює з 2006 року, ще з Луцька, і переконує, що головне – це ефективна робота кожного працівника підприємства.

«Кожен робітник, який тут є, має працювати ефективно на 100%, не на 20%, не на 30%, бо це успіх усього підприємства. Якщо ми будемо так працювати, то зможемо говорити про підняття зарплати, про виплату 13-ї заробітної плати. Наше підприємство дає можливість працювати за кордоном. У нас найвищі стандарти, які ви можете побачити на європейських заводах. Ми – модель європейського підприємства. «Кромберг енд Шуберт» – це високотехнічне обладнання, висока культура і підхід до роботи. Кожному нашому працівнику ми даємо можливості розвиватися. Тут він може стати будь-ким, аби він захотів і приклав зусилля. Кожен може досягти рівня технічного чи фінансового директора. Для цього потрібен час і тяжка праця. Лише своїми знаннями, працею і наполегливістю ви можете досягти успіху», – розповідає Михайло Бруновський.

На завершення директори привітали колег із новорічними та різдвяними святами, побажали міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та веселих свят.