Ласкаво просимо !

logotype

Не боятися змін і рухатись вперед до цілі

17.01.2020

ОЛЕСЯ ГРЕНЧЕРИК ПРО СВІЙ ДОСВІД РОБОТИ НА KROMBERG & SCHUBERT

Один із найдосвідченіших майстрів нашого підприємства, людина з великим професійним досвідом, справжніми лідерськими якостями, відкритою душею, щирим серцем та просто чарівна жінка.

Олесю, розкажи як і коли ти прийшла працювати на наше підприємство?

Мені просто порадили заповнити анкету кандидата на роботу Kromberg & Schubert в місті Житомирі, я так і зробила. Вже  через два тижні мені зателефонували з пропозицією прийти на співбесіду і 4 квітня 2016 року я стала працівником нашого заводу.

Які в тебе спогади про ті часи?

Страшно було, нервувала, дуже багато нової інформації, незвична робота, було важко адже на той час я була ще й молодою мамою і я вже почала думати що ця робота не для мене. Але з кожним днем ставало все цікавіше та легше. Вже через три тижні я поїхала до Румунії і там за три тижні я вивчила три робочих місця на TIGIM Коли я повернулася в Житомир, мене поставили на одне робоче місце і мені вже було нудно. На кожній лінії працювали два працівника, а я працювала одна ще й допомагала іншим.

Вже з самого початку в тобі проявився потенціал успішного працівника.

Олександр Данилюк, один із перших моїх майстрів, одразу побачив в мені шпрінгера (працівник, який заміняє відсутніх) також я із задоволенням виконувала всі доручення свого майстра. Коли відкрили 21 лінію TIGI ми поїхали цілою лінією в 56 працівників на допомогу нашим колегам в Марокко. Після успішного та ефективної роботи нас відправили повторно.

На другий день після приїзду з Марокко мені зателефонував Микола Петракович, який з нами в Марокко працював начальником зміни,  і на моє здивування попросив негайно приїхати на завод. Як з’ясувалось, в той же день я заступила в нічну зміну вже в якості майстра 22 TIGI зміна «С»

Ти пам’ятаєш дату?

Так, це сталось 17 жовтня 2017 року і вже виповниться 2 роки від тоді.

Як тебе прийняли працівники?

Ой, перший час обережно придивлялись до мене, я і сама ходила така собі тихенька-тихенька та знайомилась з людьми.

Як відбувалось твоє становлення як майстра?

Я почала сама все вивчати покроково, всі процеси від початку і до кінця лінії. Кожне робоче місце, кожен процес я сама пройшла, відчула на собі і такий досвід допомагає мені правильно підібрати працівника, побачити в людині потрібні здібності. На даний час я знаю досконало всю складову нашої проводки, також дуже багато досвіду і прикладу я перейняла від свої попередніх майстрів.

Хто з твої керівників тобі найбільше згадується і чим саме?

Олександр Козенюк постійно підтримував мене в перший місяць моєї роботи як майстра, Микола Пертакович бачив в мені великий потенціал, я була дуже вдячна йому і намагалась не підводити.

На нашому підприємстві на постійній основі проходять тренінги для майстрів що націлені на підвищення лідерських компетенцій

Мені дуже допоміг тренінг, багато зробила відкриттів про себе та свої емоційні переживання. Це дуже допомогло мені в моїй роботі з людьми та мого становлення як лідера.

На твою думку, як ти можеш сформулювати основну роль майстра на виробництві

В першу чергу досконало розуміти людей, працювати з ними, кожного знати особисто. Ми дійдемо до поставленої цілі щодо зняття планів, ефективності, якості, лише за умови безпосередньої комунікації з працівниками. Якщо майстер не буде працювати з працівниками, робота ніколи не буде успішною.

Що ти маєш на увазі коли говориш «працювати з людьми»

В першу чергу допомагати і наставляти. Майстер це перший ланцюжок до якого звертається працівник якщо виникає проблема і людину обов’язково потрібно вислухати. Робочий процес є складним і  робота лінії та зміни це командна робота і дуже важливо підтримувати конструктивну, довірливу та позитивну атмосферу в колективі. Як ти відносишся до людей так і працівники будуть відноситись до тебе як до майстра.

Щоб ти хотіла побажати новим майстрам, або працівникам та колегам які мають амбіції щодо кар’єрного росту

Не бійтесь змін! Рухайтесь вперед до вашої цілі. Особливо бажаю всім щоб відношення до вас було таке як відносяться до мене мої колеги.

 

Групове фото лінії 22 TIGI зміна «С»