Ласкаво просимо !

logotype

Команда «Кромберг енд Шуберт» долучилася до Космічного напівмарафону в Житомирі

17.01.2020

Команда крошевців традиційно долучилася до Космічного напівмарафону. Цього року працівники зареєструвалися на різні забіги. Зокрема це дистанції 5 км,10 км та 21 км. Загалом до забігу долучилося 30 працівників заводу.

«Мені подобається бігати. Я вже третій рік беру участь у напівмарафоні. Сьогодні буду бігти дистанцію 21 км», – розповідає учасник напівмарафону Олег.

На заводі «Кромберг енд Шуберт» постійно залучають працівників до різних активностей. 

 Працівники розповіли, що раді сьогодні представляти своє підприємство. До забігу готувалися завчасно.

«Готувалися до забігу. Дуже люблю бігати це мій найулюбленіший вид спорту», – говорить Євген.

«Кромберг енд Шуберт»  дбає про здоров’я та командний дух  працівників, адже це позитивно впливає на настрій в колективі.

«Це нові можливості, коли працівник відкриває нові можливості у своєму житті. Цей досвід, потім впливає  на усі сфер у житті, на работу також», – каже Олена.

Найкращий результат серед бігунів «Кромберг енд Шуберт» на дистанції у 21 км показав працівник лінії Кривець Андрій, 1980 року народження.

Підприємство постійно підтримувати культурно-спортивні заходи у Житомирі. Минулого року понад 300 працівників «Кромберг енд Шуберт» долучились до Космічного напівмарафону в Житомирі. Працівники запевнили, що наступний рік, (2020 рік) не стане виключення , колектив обов’язково буде бігти.